פרופיל החברה

קומפקטוס אגש"ח בע"מ (קומפקטוס עין החורש) מפתחת ומשווקת פתרונות אחסון מתקדמים וחדשניים, המבוססים על עקרון הניצול האופטימאלי של חלל האחסון.
אנו מאמינים בהענקת פתרונות כוללים ללקוחותינו, באמצעות תכנון קפדני, מקצוענות בביצוע ורמת אמינות ושירות גבוהה במיוחד. צוות הפיתוח שלנו ממשיך לפתח את המוצרים ולשפר אותם כדי לתת מענה למגוון הצרכים המשתנים של לקוחותינו.
בלמעלה מחמישים שנות קיומה (מאז 1960) היתה חברת קומפקטוס עין החורש מעורבת ביותר מ-10,000 פרויקטים מגוונים, ציבוריים ופרטיים, בסדרי גודל שונים. על לקוחותיה המרוצים של קומפקטוס עין החורש נמנות, בין היתר, חברות פרטיות, ציבוריות וממשלתיות, מוסדות בריאות וחברות פארמה, מוסדות להשכלה גבוהה, רשויות מקומיות, התעשייה הביטחונית וצה"ל ועוד.

הלקוחות שלנו

חברת קומפקטוס מתגאה בשורה ארוכה של לקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדיים וציבוריים עבורם התאמנו, תכננו והתקנו מערכות מידוף ברמות מורכבות שונות. מדפי האחסון מבית קומפקטוס זוכים לפופולאריות והערכת והם מתאימים למרחבים קטנים כגדולים ומשמשים פתרון אחסון יעיל ומנצח.

לרשימה חלקית של לקוחותינו

מוצרי קומפקטוס עין החורש ייחודיים באופן התאמתם לצרכים המדויקים ולתנאי השטח של כל לקוח ולקוח. מחלקת ההנדסה שלנו נעזרת במערכות ממוחשבות וחדשניות של תכנון וייצור, על מנת לאפשר מענה מיטבי על צרכי הלקוח ולהבטיח את איכות המתקנים. כל תהליך העבודה, החל בתכנון דרך הייצור וכלה בפיקוח ובקרת האיכות, מתבצע בכפוף לתקן אבטחת האיכות הבינלאומי הקפדני 9001/2000 ISO.
קומפקטוס עין החורש היא הנציגה הרשמית והבלעדית בשיראל של חברות האחסון הבינלאומיות המובילות, בין היתר – FAMEPLA ו-MACEGEGLIA.

ערכי החברה

חברת קומפקטוס עין החורש מאמינה שהמפתח להצלחה טמון במערכת היחסים בינה לבין לקוחותיה. לפיכך אנו מקפידים על הקשבה אמיתית, הבנה לצרכים הייחודים והענקת מענה יצירתי ויעיל בכל פרויקט ומול כל לקוח. חרטנו על דגלנו את ערכי החדשנות והיצירתיות ואנו משקיעים משאבים רבים במחקר ופיתוח מוצרים חדשים. כל אלה, בשילוב עם מקצוענות, אמינות ומצוינות עסקית, על מנת להציע ללקוחותינו את הפתרונות והמוצרים האיכותיים והטובים ביותר

קומפקטוס אגש"ח בע"מיצירת קשר:

כתובת:
קיבוץ עין החורש
טלפון: 057-942-6666
אימייל: mainco(at)compactus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים