מדפים לספריה במסדר רטיסבון

רקע

מנזר רטיסבון הוקם לפני כ-120 שנים באזור שכונת רחביה, ירושלים (לא רחוק מהאקדמיה לאמנות ועיצוב- בצלאל).
המנזר הוקם על ידי יהודים מומרים מצרפת וכיום הוא נמצא בבעלות הוותיקן.

המכרז

לאחרונה אנשי המנזר ביקשו להחליף את המידוף הסטטי בספרייה השוכנת בסמינר המנזר, מתוך מטרה להגדיל את תכולת האחסון מבלי להשתמש בשטח נוסף. הם גם ביקשו שהשינוי יתבצע תוך פרק זמן קצר ושתינתן אחריות לטווח ארוך על המידוף החדש.
חברת קומפקטוס השתתפה במכרז והתחרתה מול הצעות לייבוא המידוף מחו"ל.
לאחר שאנשי המנזר ביקרו בחברת קומפקטוס והתרשמו מהוותק, מהניסיון, מהאמינות, מהמקצועיות ומהמחיר ההוגן- הם החליטו להזמין את המידוף החדש מחברת קומפקטוס.

התאמת מערכת המידוף למנזר

חברת קומפקטוס ייצרה עבור המנזר מתקן קומפקטוס מכני גדול- בעל 20 עגלות (זו הדרך החכמה והיעילה ביותר להגדלת תכולת האחסון ללא הגדלת שטח הרצפה).
יין חדש בקנקן ישן- המתקן מוקם בתוך מבנה עתיק בעל רצפת אבן ותקרה בעלת קשתות, לכן עיצוב המתקן נעשה תוך שמירה על צביון המקום. כך, צבע העגלות והמדפים שנבחר היה קרם בשילוב עםמנגנון הנעה בצבע אפרפר-סגלגל. כמו כן, הוקפד שרצפת האבן היפה לא תבלע בתוך מערכת המידוף, וכי למרות המתקן הגדול היא תראה לעין.
שאלה של זמן- חברת קומפקטוס גם עמדה בהתחייבויות לייצר, לספק ולהתקין את המתקן בפרק הזמן שהמנזר ביקש. רק ארבעה שבועות חלפו מהרגע שהמתקן הוזמן ועד הרגע שבו הוא נע לתפארת בסמינר המנזר.

לוקחים אחריות- לבקשת המנזר, בשלוש השנים הקרובות המתקן יהיה באחריות חברת קומפקטוס. כיוון שחברת קומפקטוס מייצרת ומייבאת מוצרים איכותיים ואמינים היא לא מהססת להעניק אחריות רבת שנים למוצריה.

כשמתקינים מערכת מידוף בספרייה כדוגמת המנזר הסלזיאני רטיסבון, מעבר להקפדה על מערכת מידוף איכותית יש להקפיד שהמערכת תשתלב בנוף המאפיין את המקום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים