מדפים לארכיון מרכז פרס לשלום

מרכז פרס לשלום הוא פנינה אדריכלית בלב יפו לכן אין זה פלא שהמבקרים במקום נותרים נפעמים לנוכח ייחודיותו ויופיו. הבניין כולל בין היתר ספריה, מוזיאון וארכיון למוצגים ומסמכים הקשורים בעברו המפואר של, שמעון פרס שכידוע הינו חלק מההיסטוריה של מדינת ישראל. הפריטים נצברו במסגרת התפקידים הציבורים הרבים ששמעון פרס מילא אשר חשיבותם ,ייחודם והצורך לשמור עליהם היטב חייבו את המומחיות של חברת קומפקטוס להקמת הארכיון

מוצרי המידוף של קומפקטוס בארכיון מרכז פרס לשלום

ארכיון המרכז משתמש במוצרי המידוף הבאים שלנו:

מתקן קומפקטוס – מתקן אחסון החוסך מקום רב (מאפשר ניצול מקסימלי של שטח האחסון), בעל כונניות מודולריות המורכבות על מסילות וניתנות להזזה בהתאם למקום הרצוי.

מגירות אחסון – מגירות מיוחדות עבור מדיה דיגיטלית, שרטוטים ומפות (מבלי שהללו יתקמטו ויתקפלו). המגירות הן לא מגירות בגודל סטנדרטי, הן עוצבו כמו כפפה ליד עבור מוצרים אלה.

כונניות- כונניות מיוחדות המותאמות לחלל הארכיוני (במקום נמצא עמוד בטון, סביבו נבנו כונניות שייצרנו על-פי מידות מיוחדות). הכונניות עוצבו והותאמו לאחסנה של פריטים שונים. החל מקרטוני גניזה, דרך ספרים, תמונות, פסלים ומזכרות שפרס קיבל במרוצת השנים.

ארונות עם מנגנון נעילה- חלק מהחומר הנמצא במקום דורש אחסון בתוך ארונות נעולים, דבר זה אינו שכיח בארכיונים. בחנו את החומר שיש לאחסן מאחורי בריח והתאמנו ארונות מיוחדים עם מנגנון נעילה.

אביזרים משלימים- דוגמת סרגל תמיכה קדמי (למניעת נפילה קדמית של ספרים וקלסרים) ומפריד תומך (למניעת נפילה צידית של ספרים וקלסרים).

התאמה אישית של מוצרי מידוף

כל תהליך ההתאמה של מוצרי קומפקטוס נעשה יד ביד עם האדריכלית והארכיונאית הראשית, וכל זאת בהתאם לסטנדרטים המחמירים של ניהול ארכיונים (כולל שמירה על טמפרטורה ובקרת אקלים).
כל המוצרים נבנו ועוצבו במיוחד עבור המקום, אפילו התאמנו את צבעם (ירקרק) לפי בקשת הלקוח.

המבקרים במקום יכולים לראות כי מוצרי קומפקטוס משתלבים בהרמוניה מושלמת עם העיצוב האדריכלי במרכז פרס לשלום.

לקוח קומפקטוס מרכז פרס מדפים לארכיון מרכז פרס לשלום
-
לקוח קומפקטוס מרכז פרס1 מדפים לארכיון מרכז פרס לשלום