מדפים תעשייתיים במחסן חברת מפורלייט

חברת קומקפטוס התקינה מדפים תעשייתיים במחסן מוצרים חדש של חברת מפרולייט- בעמוד שלפניכם תוכלו לקרוא על תהליך בחירת המדפים בהתאם לצרכי החברה ובהתאם למוצרים המאוחסניםעל מפרולייט
חברת מפורלייט היא חברת אלקטרו אופטיקה בין לאומית שהוקמה בשנת 1990. החברה מייצרת מכשירים אופטיים לכלי נשק (למשל, מכשירים לראיית לילה, כוונות תרמיות ועוד ועוד).
החברה שוכנת בפארק התעשייה אור עקיבא, וכשזו ביקשה להתרחב ולבנות מחסן חדש עבור מוצרי החברה, חברת קומפקטוס היתה זו שנבחרה לספק ולהתקין במחסן החדש מדפים תעשייתיים עבור מוצרי מפרולייט המיועדים לאחסון.

על התאמת המידוף

כיוון שהמוצרים המיועדים לאחסון הם מוצרים הנמצאים באריזות סגורות, כלומר, בתוך קרטונים, ומכאן הם מוגנים ממילא מאבק, מלכלוך ומשאר מרעין בישין, לא היה צורך באחסון המוצרים בתוך מדפים תעשייתיים סגורים, לכן המדפים שנבחרו עבור המחסן היו מדפים תעשייתיים סטטיים ופתוחים מסוג ארקס.

מערכת מדפים תעשייתיים מסוג ארקס הינה מערכת מדפים תוצרת חברת MARCEGAGLIA, חברה ידועה בעולם בייצור מוצרי אחסון מובחרים.
מערכת המדפים ארקס מורכבת ממדפים העשויים ממתכת מגולוונת (חומר עמיד בתנאים השוררים במחסנים) ובנוסף ליתרון זה, היתרונות הגדולים של מדפים תעשייתיים אלו טמונים במודולריות שלהם וביכולתם לשאת מגוון משקלים.

כך תודות ליתרונות אלו, מדפי המחסן תוכננו ועוצבו בהתאם למוצרים המאוחסנים, כלומר, כל יחידת מדפים הותאמה למידות הקרטונים המאוחסנים בה (הרי לא כל המוצרים המאוחסנים בקרטונים זהים במידותיהם ובמשקלם) ומכאן, הן עומקם של המדפים והן גובהם השתנה בהתאם למוצרים (דבר היכול להתרחש רק במערכת מדפים תעשייתיים מודולריים).

על בטיחות
יש לציין כי לפי דרישת מפרולייט, במהלך הקמת המידוף במחסן המוצרים החדש, חברת קומפקטוס התקינה אביזרי בטיחות מיוחדים לשם הגנה על העובדים.

מידוף לעסק קומפקטוס 202x300 מדפים תעשייתיים במחסן חברת מפורלייט

מדפים תעשייתים קומפקטוס מפרולייט 204x300 מדפים תעשייתיים במחסן חברת מפורלייט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים