מדפי מתכת למחסן באיטונג

גם חברת איטונג בחרה- מדפי מתכת למחסן מחברת קומפקטוסחברת איטונג (לא איטונג-לא קונה) רכשה עבור המחסן המורחב שלה מדפי מתכת למחסן מחברת קומפקטוס. מה היה מורכב בפרויקט? וכיצד התמודדה עם כך חברת קומפקטוס? הכל בעמוד שלפניכם

אין ישראלי שלא מכיר את הסיסמא "לא איטונג- לא קונה". כולם יודעים שלשם "איטונג" מתלווה המילה- איכות, לכן אין זה פלא שכאשר ספקית הבלוקים הגדולה ביקשה להרחיב את המחסן שלה אשר נמצא באזור תעשיה קיסריה, היא בחרה בחברת קומפקטוס כחברה שתספק עבורה את פתרונות המידוף האיכותיים שלה.

מורכבות מדפים היא לא מילה גסה

כאשר חברת איטונג הרחיבה את המחסן שלה היא ביקשה לאחסן בו הן מוצרי אחסנה כבדה (במשקל של אלפי קילוגרמים) והן מוצרי אחסנה קלה- בינונית (במשקל של מאות קילוגרמים).
מוצרי האחסנה הכבדה כללו למשל, כלי עבודה ממכונים, תבניות, כלי עיבוד לאבן וחלקי חילוף של מכונות. לעומת זאת, מוצרי האחסנה הקלה-בינונית כללו למשל, כלי עבודה ידניים ורכיבים חשמליים.
הבעיה היא שכאשר המוצרים שונים זה מזה במידותיהם ובמשקלם נדרש מידוף שונה עבורם.
חברת איטונג ביקשה שהמוצרים יאוחסנו על גבי מדפי מתכת למחסן נייחים ובפני חברת קומפקטוס עמד האתגר- לשלב מדפי מתכת למחסן אשר מצד אחד מתאימים לאחסנה קלה-בינונית ומצד שני מדפים שמתאימים גם לאחסנה כבדה.
מובן שחברת קומפקטוס עמדה באתגר שהוצב בפניה. חברת קומפקטוס תכננה וסיפקה מדפי מתכת למחסן המשלבים הן אחסנה כבדה והן אחסנה קלה-בינונית.

מרחיבים את המחסן? זקוקים לאחסנה שיכולה לשלב הן ציוד כבד והן ציוד קל-בינוני בכפיפה אחת? במקום לבדוק בנפרד מה מציעים לכם ספקי אחסנה כבדה וספקי אחסנה קלה-בינונית, פנו לחברת קומפקטוס. בכתובת אחת תקבלו מגוון פתרונות אחסון המשלבים אחסנה כבדה לצד אחסנה קלה-בינונית.
התקשרו- 057-942-6666

מדפי מתכת למחסן קומפקטוס 300x204 מדפי מתכת למחסן באיטונג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים