מידוף מחסן טכני בח.קליין

חברת חיים קליין ובניו מייצרת, מייבאת ומשווקת, נגררים וזיווד משאיות וכן, מעניקה שירותי תיקון ואספקת חלקי חילוף לרכבי משא. החברה נחשבת לחברה המובילה בישראל בתחומה.

כאשר חברת ח.קליין פתחה את הסדנא בא.ת. אלון תבור (ליד עפולה), חברת קומפקטוס נבחרה לתכנן, ולספק את המחסן הטכני במקום.

התאמת המידוף לצרכי החברה

כיוון שהמחסן הטכני נועד לאחסון של חלקים בגדלים ובמשקלים שונים וכיוון שתדירות השימוש בחלקים היא גבוהה, קומפקטוס ייצרה עבור ח.קליין כונניות מדפים מודולריות ופתוחות ממתכת.
על גבי המדפים הונחו ארקליות- קופסאות פלסטיק קשיחות המגיעות בצבעים ובגדלים שונים. כפי שניתן לראות בתמונה, את הארקליות ניתן לערום זו על גבי זו והן מתאימות במיוחד לאחסון חלקים השונים זה מזה.

כדי לנצל באופן מרבי את השטח המיועד לאחסון, הגישה לכונניות המתכת שאינן צמודות לקיר הינה משני הצדדים. כמו כן, על גבי הדופן הקדמי של הכונניות נתלה תא לכל (רב תא)- שורות של תאים שקופים שבהן ניתן לאחסן פריטים קטנים מאוד ו/או פריטים הזקוקים להגנה (זאת משום שהתאים סגורים ואינם חשופים לאבק וללכלוך). התאים נעים על ציר ונפתחים בקלות בעת הטייתם לפנים. יתרונם הגדול הוא קלות הפתיחה ואחסון בתא סגור אך שקוף, דבר המאפשר למתבונן לראות מה התאים מכילים גם מבלי לפותחם.

חברת קומפקטוס עיצבה את המחסן בצורה המנצלת בחוכמה את השטח המיועד לאחסון וזאת תוך התחשבות בפריטים המאוחסנים הנבדלים זה מזה בגודלם ובמשקלם ותוך התחשבות בתדירות השימוש בהם.

מידוף טכני ח. קליין קומפקטוס מידוף מחסן טכני בח.קליין

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים