מדפים לספריה במכללת ספיר

היקף הפרויקט

תהליך התכנון והביצוע נעשה תוך שיתוף פעולה של חברת קומפקטוס עם יועץ האוניברסיטה לענייני ספריות, עם האדריכל שנבחר לפרויקט ועם חברת תומר רהיטים (מושב תימורים).

חברת קומפקטוס סיפקה מידוף סטטי ממתכת עבור אחסון של 114,000 ספרים (3,260 מטרים של מדפים) ואילו תומר רהיטים סיפק למידוף חיפוי מעץ המתכתב עם שולחנות העץ שמוקמו בספרייה (עמדות עבודה לסטודנטים).

בנוסף, חברת קומפקטוס סיפקה למכללה מתקן קומפקטוס (כונניות מדפים שנעות על מסילות וניתנות לפתיחה במעבר המבוקש- המתקן מכפיל את נפח האחסון בשטח הנתון).
המתקן מאחסן 13,000 קלטות וידיאו ומדיה דיגיטלית והוא מוקם בחדר צדדי. לכל מוצרי קומפקטוס ניתנה אחריות.

מתגברים על כל משוכה

בעת ביצוע הפרויקט עלו כמה וכמה קשיים שהיה על חברת קומפקטוס להתגבר עליהם, מה שאכן עשתה, ובהצלחה:

תחת אש- עבודות הבנייה בספרייה התעכבו בשל ירי מסיבי מרצועת עזה לכיוון שדרות, דבר שגרם לדחיית הפרויקט. חברת קומפקטוס המתינה בהבנה ובסבלנות עד לסיום עבודות הבנייה (הרי ייצור המידוף מתאפשר רק לאחר מדידה סופית בשטח). לאחר לקיחת המידות, כדי לא לגרום לעיכובים נוספים, קומפקטוס ייצרה במהירות את המידוף.

מעלה מעלה- בעת התקנת המוצרים לא היו עדיין מעליות בספרייה. חברת קומפקטוס התגברה על כך על-ידי שכירת מנופים.

אנושיות- בתקופה שבין תכנון הפרויקט לביצועו, נפטר אדריכל הפנים של הספרייה ומשרדו המשיך בביצוע הפרויקט. בטקס חנוכת הספרייה הודגש ששיתוף הפעולה, ההיענות וההבנה של חברת קומקפטוס תרמה להצלחת הפרויקט.

מידוף ספריות כדוגמת הספרייה במכללת ספיר הינו פרויקט שהצלחתו טמונה בשיתוף פעולה מלא בין מספר גורמים, לכן בפרויקטים מסוג זה יש לבחור את נותני השירות המקצועיים ביותר.

מדפים לספריה מכללת ספיר קומפקטוס 300x189 מדפים לספריה במכללת ספיר

ספריית מכללת ספיר 300x196 מדפים לספריה במכללת ספיר

ספריות קומפקטוס בספיר 300x195 מדפים לספריה במכללת ספיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים