מדפים לספריה בבי"ס יזרעאליה

בית הספר יזרעאליה הוא בית ספר יסודי בחיפה.
בית הספר בחר להשתמש בכונניות ובמדפים של חברת קומפקטוס. בעת תהליך התאמת המוצרים לספריית בית הספר, חברת קומפקטוס התחשבה בצרכי התלמידים ובמגבלות המקום.

תכנון מוצרי מידוף בספריה

על הגובה- כאשר מתכננים ספרייה לבית ספר יסודי יש לדאוג שהכונניות תהיינה נמוכות, זאת על מנת לאפשר לתלמידים נגישות מלאה לספרים.

מידה כנגד מידה- בספרייה היו נישות גבס קיימות שבתוכן מוקמו הכונניות והמדפים. מכאן שמידות הכונניות והמדפים יוצרו לפי מידה מיוחדת ומדויקת בהתאם למידות הנישות. בנוסף, בשל הנישות הקיימות, המדפים יוצרו ללא מסגרת מהצדדים.

תפתח חלון- נישות הגבס הקיימות בספרייה היו ממוקמות מתחת לחלונות גדולים, לכן תכנון הכונניות והמדפים נעשה תוך הקפדה על מידות שתאפשרנה גישה מלאה לחלונות.

משחק הצבעים- כל תהליך העיצוב והתכנון נעשה יד ביד עם אדריכל הספרייה. כיוון שהספרייה צבועה בחצייה האחד בכחול ובחצייה השני בירוק- כך גם המדפים. לבקשת האדריכל, חציים יוצרו בצבע כחול וחציים- בירוק, דבר שאפשר למדפים להשתלב באווירה הנעימה של הספרייה.

כשמתכננים ספרייה יש לקחת בחשבון את תנאי המקום ואת מגבלותיו, וכשמתכננים ספרייה לבית ספר יסודי על אחת כמה וכמה, יש להתחשב בגודלו הפיזי של ציבור המשתמשים ובאווירה שאנו רוצים שהספרייה תשדר.
שורה תחתונה, מדפי אחסון LEO הם מדפים איכותיים ויחד עם זאת חסכוניים. הם בדיוק המדפים שאתם צריכים.

לקוח קומפקטוס ביס יסודי יזרעאליה 300x201 מדפים לספריה בביס יזרעאליה

קומפקטוס ספריה ביס יסודי יזרעאליה 300x194 מדפים לספריה בביס יזרעאליה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים