מדפים לספריה כותר פיס קרית אונו

חברת קומפקטוס זכתה במכרז של מפעל הפיס- לתכנן, לייצר, לספק ולהתקין את המידוף ואת הריהוט בספריית כותר פיס, קרית אונו.
מדובר בהקמתה של ספרייה חדשה לגמרי וחברת קומפקטוס נבחרה לספק את המדפים, הכונניות, השילוט, הכיסאות, השולחנות, הווילונות ועוד ועוד.עבודת התכנון נעשתה בשיתוף פעולה מלא עם האדריכל רם כרמי, המתמחה בתחום הספריות.

התאמת המדפים לספרייה

הספרייה בנויה מכמה אגפים-
אגף העיון ממוקם בחדר אובאלי שבמרכזו נמצא אזור ישיבה ולכן הוצבו בו שולחנות וכיסאות מעץ, כאשר לאורך קירות האגף הותקנו כונניות חד צדדיות מיוחדות שתוכננו ועוצבו בהתאם לזווית הקיר המתעגלת.
לעומת אגף העיון, אגף ספריית המבוגרים ואגף ספריית הילדים ממוקמים בחדרים מלבניים והכונניות שהותקנו בהם הן גם חד צדדיות (לאורך הקירות) וגם דו צדדיות (במרכז החדר).

לבקשת האדריכל, כל הכונניות יוצרו בגוון מטאלי וחופו בגוון עץ המשתלב עם גוון השולחנות והכיסאות.
כיוון שבספרייה יש עמדות עבודה רבות, חברת קומפקטוס סיפקה כמה סוגים של שולחנות מעץ במידות שונות ובעיצובים שונים. כפי שניתן לראות בתמונות- חלק מהשולחנות מרובעים, חלקם מתעגלים עם מבנה החדר, חלקם מיועדים לעבודה קבוצתית וחלקם לעבודה אישית מול מחשב (ואם תתעמקו היטב בתמונה, תוכלו אף לראות שלחלק מהשולחנות יש גם גלגלים, זאת בכדי לאפשר ניידות ללא כל מאמץ).
גם כיסאות העץ שחברת קומפקטוס סיפקה היו במספר גדלים ועיצובים והם מיועדים הן למבוגרים והן לילדים.
לפי בקשה מיוחדת, דלפק הכניסה נבנה מעץ ועוצב אף הוא בצורה מתעגלת, צורה המשתלבת עם המראה הכללי של הספרייה.

לא רק כונניות לספרים

חברת קומפקטוס סיפקה עבור הספרייה גם את המוצרים הבאים- לוקרים (תאי אחסון), תאורה, תומך ספרים, מדפים לכתבי עת, עגלות ספרים, קופסאות אחסון, כיסאות לספרניות (עם גלגלים), כורסאות ילדים, כורסאות הסבה, מערכות שילוט, ארון נייד לטלוויזיה, ארוניות מתכת למכונת צילום, לוח קיר, מסכים נגללים להקרנות, וילונות גלילה, עבודות חשמל ועוד ועוד.

חברת קומפקטוס וספריית כותר פיס קרית אונו 300x202 מדפים לספריה כותר פיס קרית אונו

קומפקטוס בספריית כותר קרית אונו 300x200 מדפים לספריה כותר פיס קרית אונו

מפעל הפיס קומפקטוס 300x190 מדפים לספריה כותר פיס קרית אונו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים