מדפים לספריה במכללת תל חי

חברת קומפקטוס נבחרה לייצר, לספק ולהתקין מדפים לספריה במכללת תל חי. על התאמת עומק המדפים לפי סוג הספרות, על החיפוי העיצובי ועל הקשר לפלמינגו- כל מה שרציתם לדעת על פרויקט המידוף של אחת הספריות הגדולות בארץ

 ספריית מכללת תל חי משתרעת על פני שלוש קומות ונחשבת לאחת הספריות הגדולות בארץ. בנוסף לספרים, הספריה כוללת גם חדרי לימוד, חדר מפות ושרטוטים ואגף של תצוגה לכתבי עת.

כאשר מכללת תל חי בנתה את אגף הספריה החדש, היא בחרה בחברת קומפקטוס כחברה שתייצר, תתקין ותספק את המידוף בספריה.

במהלך העבודה חברת קומפקטוס עבדה בשיתוף פעולה מלא עם אדריכל הספרייה, מנהלי הפרויקט וצוות הספרייה.

בספרייה הותקנו מדפים באורך כולל של כ- 2,500 מטר.

מדפים לספריה מדגם פלמינגו

כל כונניות המדפים תוכננו בהתאם לבקשות האדריכל.

על רגל אחת- כונניות המדפים שסופקו לספרייה הינן כונניות מדפים מדגם פלמינגו. דגם זה מאופיין בעמוד מרכזי אחד שעליו תלויים המדפים.

החלונות הגבוהים- כיוון שבקירות הספרייה ישנם חלונות רבים, כל הכונניות בספרייה ממוקמות במרכז החלל ולא בצמוד לקירות (על מנת לאפשר גישה לחלונות). מסיבה זו כונניות הספרים שסופקו הן כונניות דו צדדיות.

עניין של עומק- כיון שכל קומה בספרייה מאחסנת ספרי לימוד השייכים לעולם תוכן שונה, עומק המדפים בכל קומה וקומה הותאם לפי סוג הספרות המאוחסנת (למשל, עומק מיוחד עבור ספרי אומנות ועומק מיוחד עבור ספרי היסטוריה).

סטייל עיצובי-בשל שיקול עיצובי חזית המדפים חופתה בחיפוי מתכת מלא וכל כונניות המדפים נצבעו בצבע אחיד (גוון של לבן).

לא רק ספריית מדפים

בנוסף לכונניות המדפים, חברת קומפקטוס גם סיפקה לספרייה ארוניות עבור אחסון מפות ושרטוטים, מדפים עבור כתבי עת, תצוגה ואחסון ואף עמדות מחשב לחיפוש ספרים.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על ספריית מדפים ועל מידוף ספריות? חברת קומפקטוס תשמח לעיין בתוכניות הספרייה ולהציע רעיונות יצירתיים ופרקטיים העולים בקנה אחד עם הסטייל העיצובי. התקשרו- 057-9426666

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים