מדפי מתכת לחנות – Caligula

מדפי מתכת מתקדמים להגדלת שטח האחסון בחנות. בתמונה – מדפי המתכת מבית קומפקטוס ברשת חנויות קליגולה

 

pic top left מדפי מתכת לחנות   Caligula pic top right מדפי מתכת לחנות   Caligula
store caligula1 מדפי מתכת לחנות   Caligula
pic bot left מדפי מתכת לחנות   Caligula pic bot right מדפי מתכת לחנות   Caligula

פתרון מידוף קומפקטוס בחנות נעליים

ערכת מדפי מתכת לחנות נעליים קליגולה.חנויות נעליים זקוקות לשטח אחסון גדול (מישהו אמר קופסאות?), אבל משום שכיום מחירי הנדל"ן בשמיים, נכון יותר לומר שחנויות נעליים זקוקות לפתרון אחסון יצירתי.בדיוק מסיבה זו רשת נעלי קליגולה בחרה להשתמש בחנויותיה בפתרונות האחסון של חברת קומפקטוס. למען האמת, הפנייה לחברת קומפקטוס נעשתה לאחר שבקליגולה ראו את הפתרונות היצירתיים שקומפקטוס מספקת לחנויות נעליים מתחרות.

פתרונות האחסון שהיו נהוגים בקליגולה בזמנו התבססו על מידוף סטטי בחלקה האחורי של החנות (מחסן המופרד מהחנות באמצעות קיר), דבר בעייתי כיוון שיכולת הקיבול של המידוף הסטטי היא נמוכה, מה גם שמבחינת כוח אדם הדבר מחייב העסקה של שני עובדים לפחות (האחד מביא את הנעליים מהמחסן והשני נשאר לשמור על הקופה).

מערכות המידוף של קומפקטוס מגדילים את קיבולת האחסון

פתרון האחסון של חברת קומפקטוס היה ביטול המחסן האחורי, ובמקומו שימוש במתקן קומפקטוס (אותן כונניות הנעות על גבי מסילות וניתנות לפתיחה במעבר הרצוי). היתרון הגדול של מתקן הקומפקטוס הוא ניצול מרבי של שטח האחסון. באמצעותו ניתן להכפיל (ולפעמים אף יותר מכך) את הקיבולת. בנוסף, שימוש במתקן חוסך כוח אדם (הרי כשהעובד שולף את הנעליים מהמתקן, עדיין נשמר קשר עין עם הקופה ועם הלקוח) ועוד לא הזכרנו את הפן העיצובי. במקום מחסן נעליים משעמם באחורי החנות, על חזית מתקן הקומפקטוס הוסיפו ברשת קליגולה מראות, ציורים ואיורים המקנים לחנות לוק טרנדי, מעניין ומקורי.

מערכות מדפים ופתרונות אחסון בחנויות נוספות של הרשת

מתקן הקומפקטוס הראשון הוצב ברשת נעלי קליגולה במרץ 2011. מאז, יוצרו וסופקו עוד שמונה מתקנים לחנויות הרשת.
הסיבות שרשת קליגולה ממשיכה להזמין את פתרונות המידוף של חברת קומפקטוס הן משום שמעבר ליצירתיות ולהכפלת נפח האחסון, קומפקטוס מייצרת את המוצרים בעצמה (לכן יכולה להתאים את המוצרים בצורה מושלמת, כולל גימור דקורטיבי, לכל חנות וחנות), משתמשת בחומרים איכותיים (לכן גם מעניקה אחריות למתקנים), עומדת בזמני אספקה קצרים (אפילו שבועיים! זאת משום שבקומפקטוס יודעים שברגע שחנות נעליים מתחילה לשלם שכירות היא רוצה לפתוח אותה לקהל הרחב כמה שיותר מהר) ונכונה לשנע בעתיד את המוצרים ולהתאימם לעיצוב המחודש של החנות (למשל, בחנויות חדשות שנקנו ועוצבו מחדש, קומפקטוס התבקשה להזיז את המתקנים למקום אחר בתוך החנויות עצמן. קומפקטוס ביצעה זאת בפרק זמן של יומיים תוך התחשבות בתנאי הקניון- אי אפשר לקדוח בכל שעה ביום).

שיתוף הפעולה בין חברת קומפקטוס לרשת קליגולה נמשך עוד היום. חברת קומפקטוס עומדת לרשות כל בקשה ובקשה של הרשת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים