פתרונות אחסון

קומפקטוס מתמחה בייצור ריהוט לתעשייה ומציעה מבחר פתרונות אחסון נוחים וחכמים במיוחד.
בין אם מדובר בסחורה, כלי עבודה, ציוד, משטחים או מידוף כבד – הצוות שלנו ילווה אתכם בייעוץ מקצועי ויתכנן יחד אתכם את הריהוט לתעשייה בתחום שלכם – מדפים, ארוניות ופתרונות אחסון המתאימים לצרכים, לתקציב ולתנאי השטח שלכם. מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך:

פתרונות אחסון

אנו בקומפקטוס מתמחים בייצור פתרונות אחסון לתעשייה ומציעים ללקוחותינו שפע של מוצרים לבחירה בעלי מאפיינים נוחים וחכמים ביותר. הצוות המקצועי שלנו יעזור לכם לתכנן את התוצרת המוגמרת הרצויה לכם לפי שביעות רצונכם והדרישות המלאות של המוצר. ייצור נכון מתחיל בתכנון נכון, אנו יחד אתכם נספק את שפע הטכנולוגיות שלנו לייצור מוצרי תעשייה ומוצרי אחסון ביתיים ליצירת הקונסטרוקציה הרצויה.

מדפים למחסן

עבור כל גודל של מחסן וכל סוג של תצורת אחסון, אנו נוכל לייצר את פתרונות האחסון האולטימטיביים עבור הצרכים שלכם. מדפים למחסן הם פתרונות אחסון נוחים ויעילים המאפשרים שימוש יעיל במרחב הגובה הנחוץ כל כך לצורך אחסון נכון ויעיל. סידור יעיל של פריטים מקבוצות שונות וסוגים שונים במחסן עוזר לשמור על הסדר ועל הקלות בה ניתן למצוא את הדברים אותם אנו מחפשים. על ידי התקנת מדפי מתכת חכמים מבית קומפקטוס תוכלו לחסוך בזמן ומקום ולסדר את הציוד שלכם בנוחות לגישה.

תכנון מחסנים

בין אם מדובר במחסנים ביתיים ובין אם מדובר במחסנים לתעשייה, לייצור או למסחר, אנו מסוגלים לתכנן יחד אתכם את שטח האחסון האופטימלי עבור כל תצורה שהיא. על מנת לאפשר תכנון יעיל יש להביא אתכם את התרשימים המציגים את הגודל של המחסן המדובר והצורה שלו, ואנו נייעץ לכם בדבר סידור המדפים וחלוקת המחסן בצורה כזו שתאפשר גישה נוחה ויעילה לכל חלקיו וסידור נוח ואינדקסי של פריטים מסוגים שונים.

ארונות אחסון

עבור כל צורך, ביתי או תעשייתי, ארונות אחסון הם פתרונות אחסון יעילים ביותר עבור כל תצורת אחסון. ארון הוא מבנה סגור אותו ניתן לנעול במידת הצורך. במידה ונהיה מעוניינים להשתמש בכמה שיותר שטח מחלל הארון, נוכל להוסיף אפשרויות אחסון וחלוקה של פריטים וציוד בין המדפים השונים בארון.

שיטת קומפקטוס

השיטה הייחודית שפיתחנו אחרי שנים של התמקצעות בעולם המדפים ומתן פתרונות אחסון למגוון רחב של צרכים, מאפשרת תכנון של מדפים בצורה כזו שחוסכת מקום רב ומאפשרת גישה יחידנית לכל מדף. המדפים נעים על גבי מסילות ומכסים זה את זה כך שבכל פעם מדף אחד יכול להיות פתוח לגישה אליו. בצורת אחסון זו ניתן להגיע לניצול מקסימלי של חלל האחסון בו נתקין את המדפים.
לסיכום, כאשר נחפש פתרונות אחסון המתאימים לצרכים שלנו בצורה הטובה ביותר, נרצה להשתמש במדפים המאפשרים שליטה נרחבת יותר בשטח האחסון שברשותינו. אנו בקומפקטוס מתמחים בתכנון וייצור מדפים ופתרונות אחסון מסוגים שונים לכל צורך ושימוש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים