מגירות מתכת

נושאות משקלים של עד 200 ק"ג, עמידות, אמינות ואף מסוגלות לאחסן בתוכן רכיבים אלקטרוניים מבלי לפגוע באיכותם- מה שרציתם לדעת על מגירות מתכת. תוכנית מגירה

מגירות מתכת נמצאות בשימוש רב במחסנים טכניים ובבתי חולים (אחסון ציוד רפואי). למתכת יתרונות רבים. מדובר בחומר חזק המסוגל לשאת משקלים כבדים, בחומר עמיד ואמין שאינו נפגע ממזיקים (כמו העץ) ואינו מתכופף ונשבר (כמו הפלסטיק) ובחומר היוצר מראה נקי ומוקפד.
בחברת קומפקטוס ניתן לרכוש מגירות מתכת מיובאות ומגירות מתכת המיוצרות בייצור עצמי.

מגירות מתכת מיובאות

מגירות המתכת שחברת קומפקטוס מייבאת הן מגירות תוצרת החברה האיטלקית- Famepla.
מדובר במגירות איכותיות המשתלבות בתוך ארוניות ובתוך מערכי קיר גדולים.
כל מגירה ומגירה מסוגלת לשאת משקל של עד 200 ק"ג וניתן לרכוש אותן במגוון רב של מידות, החל ממגירות בגודל של 564X572 מ"מ ועד גודל של 1431X725 מ"מ. כמו כן, המגירות מגיעות במבחר גבהים למגירות מ- 50 מ"מ ועד 300 מ"מ.
במגירות קיימות מגוון אפשרויות לחלוקה פנימית עבור כלי העבודה והפריטים המאוחסנים וכן קופסאות פלסטיק ושאר אביזרים פנימיים המיועדים לאחסון חפצים שונים.
מגירות אלו מגיעות בגוונים הבאים – אפור בהיר, כחול, ירוק ולבן.
דוגמא לפרויקט- במחסן טכני של חברת סימנס (מפעל סולל בבית שמש), חברת קומפקטוס סיפקה קיר מגירות המתפרש על פני גובה של 5 מטרים ורוחב של 6 מטרים (בנוסף, חברת קומפקטוס גם ייצרה וסיפקה מתקן קומפקטוס למפעל).

מגירות מתכת בייצור עצמי

מגירות המתכת שחברת קומפקטוס מייצרת מתאימות למגירות המיועדות לנשיאה של עד 35 ק"ג למגירה וניתן לשלבן עם מדפים מגולוונים או מדפי קומפקטוס.
עומק המגירה מיוצר במיוחד לפי מידות המקום (ניתן לתכנן עד עומק של 80 ס"מ) והמגירות ניתנות לחלוקה פנימית באמצעות חוצצי מתכת בצורה של שתי וערב (כמו כוורות פנימיות) או באמצעות קופסאות פלסטיק קטנות.
המגירות מיוצרות במגוון רב של צבעים וכיוון שמדובר בייצור עצמי ניתן לייצר מגירות מגולוונות שאינן יוצרות חשמל סטטי וניתן להאריקן בקלות ולשמור על תקינותם של הרכיבים האלקטרוניים המאוחסנים בהן.
דוגמא לפרויקט- במחסן טכני של חברת אלביט בכרמיאל, חברת קומפקטוס ייצרה וסיפקה מגירות מתכת מיוחדות שאינן פוגעות ברכיבים האלקטרוניים המאוחסנים בהן.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על מוצרי המידוף והאחסון של קומפקטוס? נשמח לעיין בתוכניות שלכם ולהציע רעיונות יצירתיים לאחסון. התקשרו- 057-942-6666

מגירות מתכת 300x252 מגירות מתכת

מגירות ממתכת 196x300 מגירות מתכת

מגרות מתכת 300x241 מגירות מתכת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים