עגלות כלים

קומפקטוס גאה להציג מגוון עגלות כלים לשימושים שונים ומגוונים.סידרה T – עגלות כלים שבהן מגירות עם פתיחת מגירות מלאה של 100%, בעלות כושר נשיאה מרבי של 200 ק"ג. המגירות נעות על מסילות פלדה עם חיכוך נמוך בעובי 3 מ"מ עם מסבים סגורים מפלדה. אלה הן עגלות כלים המאפשרות הארכה נוספת, אשר מבטיחה שהמגירה נפתחת במלואה.
סידרה S – עגלות כלים שבהן מגירות עם פתיחה של 85-90%, בעלות כושר נשיאה מרבי של 70 ק"ג. המגירות נעות על מסילות פלדה עם חיכוך נמוך בעובי 3 מ"מ עם מסבים סגורים מפלדה.
גוון אביזרים ופונקציות ל- עגלות כלים:
• נעילה מרכזית למגירות אנכיות
• מערכת בטיחות לפתיחת מגירה יחידה: עגלות כלים מבית קומפקטוס כוללות מערכת בטיחות מיוחדת בכל המגירות, המאפשרת של פתיחת מגירה אחת בלבד בכל פעם, כדי למנוע התהפכות של העגלה כולה.
בכל מקרה אנו ממליצים שכל עגלות הכלים יחוזקו לרצפה עם אמצעי עיגון מתאים.
• מנגנון אבטחה לנעילת מגירה בודדת: עגלות כלים מבית קומפקטוס כוללות התקן מיוחד עשוי פלסטיק עמיד, המאפשר אבטחה ונעילה של כל מגירה בנפרד.
מנגנון זה מיועד ל- עגלות כלים הנמצאות בתנועה בזמן שהנעילה המרכזית בהן פתוחה.
• פרופיל אלומיניום קדמי למגירה: הפרופיל המיועד ל- עגלות כלים כולל מקום להכנסת תווית סימון לשיפור הסדר ולהבטחת זיהוי מהיר של תכולת המגירה. הפרופיל עובר אנודייז (Anodizing) ומגיע עם כיסוי צלופן והוא ניתן להסרה בקלות במקרה של נזק (ובכך להימנע מהחלפת המגירה כולה).
• אביזרי חלוקה: אביזרים של עגלות כלים המיועדים לחלוקת משנה פנימית, המאפשרת אחסון בצפיפות גבוהה, שליפה מהירה ושמירה על הציוד המאוחסן.
בין השאר ניתן למצוא – מחיצות מחורצות, מפרידי אלומיניום, קופסאות פלסטיק, תאים וחומר מוקצף (פלציב) להתאמת כלים. כל התוספות של עגלות כלים קלות להרכבה בזכת הצדדים המחורצים של המגירות והתחתית המנוקבת שלהן.
• מחיצות מחורצות: מחיצות ל- עגלות כלים העשויות מפלדה באיכות גבוהה ומשמשות לחיבור מפרידי האלומיניום, כדי לאפשר חלוקה פנימית מודולרית, בהתאם לצורך. לחיזוק המחיצות ניתן להבריג אותן לבסיס המגירה.
• מפרידי אלומיניום: בשילוב מחיצות מחורצות ל- עגלות כלים, משמשים מפרידי האלומיניום ליצירת חלוקת משנה של המגירות לתאים קטנים. לחיזוק היציבות ניתן להבריג את מפרידי האלומיניום לבסיס המגירה.מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך:

עגלת כלים קומפקטוס 238x300 עגלות כלים
עגלת ספרים מידוף קומפקטוס 224x300 עגלות כלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים