מדפים למחסן

מדפים למחסן הם למעשה מערכות מדפים המנצלות באופן מיטבי את שטח המחסן ומאפשרות תכולת אחסון גבוהה למטר מדף. יש לבחור במערכות מדפים נוחות, יעילות והמספקות נגישות גבוהה ומתאימות למגוון דרישות אחסון, בשילוב מגוון רחב של אביזרים משלימים ומוצרים לאחסון נוח במיוחד של ציוד אלקטרוני, קלטות, תרופות, תיקיות וכדומה. ניתן לתכנן מערכת מדפים למחסן בהתאם למידות הייחודיות של המחסן, לצרכי האחסון ולתקציב.

מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך:

מדפי תצוגה לספריה קומפקטוס 199x300 מדפים למחסן

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מדפים למחסן

כאשר נרצה לנצל את מלוא החלל של חדר האחסון או המחסן שלנו, מדפים למחסן יהוו פתרון נוח ויעיל לניצול מרבי של כל שטח המחסן. על ידי תכנון מחסנים נכון, תכנון מרווחים בין מדף למדף, בחירת החומר ממנו יהיה עשוי המדף, נוכל לנצל את מלוא החלל של המחסן שלנו ולחסוך בזמן יקר ובכסף רב.

תכולת אחסון גבוהה למטר מדף

כדי לבדוק עד כמה יעיל המחסן שתכננו, נוכל לעשות זאת על ידי בדיקת תכולת האחסון לכל מטר מדף. על ידי בחירת החומרים הנכונים נוכל להבטיח שמדפים המותקנים במחסן שלכם יחזיקו מעמד תחת משקלים מסוימים לפי תכנון מקדים. במידה ונרצה לאחסן ציוד שמשקלו נמוך אך נפחו רב, נוכל להשתמש בחומרים זולים יותר כמו אלומיניום או פח, ובמידה ונצטרך לאחסן ציוד כבד משקל על גבי מדפים גדולים ניתן אף לבנות מסגרות מתכת תומכות לאחסון של חפצים שמשקלם רב ודורשים תפעול על ידי מלגזה.

שימוש באלמנט הגובה על ידי הוספת מדפים למחסן

בכל שטח נתון יש שלושה מימדים – אורך, רוחב וגובה. פעמים רבות אנו נבחר לנצל את השטח עליו אנו ניצבים, אך אלמנט הגובה יישכח מאיתנו. על ידי שימוש באלמנט הגובה, נוכל להוסיף למעשה קומות עליהן ניתן להציב חפצים שונים לאחסון נוח ויעיל לאורך זמן.

תכנון חוזק לכל סוג של פתרונות אחסון

אלמנט חשוב בתכנון תצורת מדפים למחסנים הוא תכנון החוזק שלהם. על מנת לבחור את המדף האופטימלי עבורכם יש צורך להבין מה יהיה המשקל המקסימלי של הציוד שיונח עליו. על פי נתון זה ונתונים נוספים כמו גודל וסוג החומר ממנו יהיה עשוי המדף נוכל לבצע תכנון נכון של המדפים שלכם ולהבטיח שהם יעמדו במאמץ המיועד.

תכנון מחסנים

תכנון מחסנים לצרכים תעשייתים הוא למעשה תכנון המדפים שיוצבו במחסן. מדפים למחסנים הם אלה שמחלקים את המחסן לחלקים ולקטגוריות לפי סוגי הציוד שמונחים בהם. אנו מבצעים תכנון מחסנים כולל עבור כל גודל של מחסן ולכל צורך בעמידה מלאה בדרישות הלקוח.

תכנון נכון של מרווחים בין המדפים

כאשר נרצה להניח חפצים שונים בכל פעם ניתן להתקין מדפים מתכוונים שנעים על מסילות, אך במידה ונרצה להישאר עם המדפים המקובעים הרגילים למשקלים גדולים יותר, יש צורך לתכנן את המרווחים בין המדפים בצורה שתאפשר אחסון נוח ונכון עבור כל מדף ומדף

בחירת החומר ממנו יהיה עשוי המדף

מדפים למחסנים נמדדים בחוזקם ויכולתם להכיל ציוד רב. בחירת החומר ממנו יהיה עשוי המדף מהווה חלק חשוב בתכנון המדפים מכיוון שהוא משפיע על אלמנטים רבים באחסון.