מדפי אחסון לבית

מתחת למדרגות הבית נוצר שטח מת. כיצד אפשר לנצלו בצורה המיטבית? (ואנחנו לא מתכוונים למיטה של הארי פוטר)- כל מה שרציתם לדעת על מדפי אחסון לבית של ERREX

כל מי שיש לו מדרגות בבית מכיר את הבעיה- מה עושים עם השטח שנמצא מתחתן? הרי משום שהמדרגות עולות בשיפוע קשה מאוד לנצלו למטרות אחסון, איפה נמצא באיקאה מדפים המותאמים בדיוק למידות המדרגות שלנו? ברור שאפשר גם להזמין נגר שיבנה לנו יחידות מדפים המותאמות ספציפית למידות המדרגות שלנו, אבל במקרה הזה נצטרך להיפרד מסכום לא מבוטל של כסף, כיוון שעלות של עבודה כזו היא גבוהה מאוד. אז מה עושים? מדפי אחסון לבית של חברת ERREX הם בדיוק הפתרון.מדפי אחסון לבית של חברת ERREX הם מדפים מושלמים להתקנה מתחת לגרם מדרגות.
זאת משום שהמדפים הללו מגיעים במגוון מידות והם ניתנים להרכבה במגוון צורות. כלומר, הם מודולריים ולכן תוכלו להרכיבם בקלות בהתאם לשיפוע המדרגות. כך, המדפים הנמצאים מתחת לראשית המדרגות, יהיו נמוכים בגובהם ומועטים בכמותם וככל שנטפס במדרגות, כך גם נעלה בגובה ובכמות המדפים שנתקין.

גם במקרים שבהם החלל מתחת למדרגות הינו צר יחסית, עדיין ניתן להשתמש במדפים אלו. כך ניתן לרכוש לדוגמא מדפים בעומק של 20 ס"מ ולאחסן בהם נניח, נעליים. במקרים שבהם החלל מתחת למדרגות אינו צר כל כך, ניתן אף לרכוש מדפים בעומק של 50 ס"מ ולאחסן בהם למשל, קופסאות אחסון גדולות מפלסטיק.
חשוב לציין, כי אתם הם אלו שקובעים את המרווחים בין כל מדף ומדף. כלומר, המרווחים בין המדפים לא חייבים להיות קבועים. אתם תקבעו אותם בהתאם לפריטים שברצונכם לאחסן, כך למשל, תוכלו לקבוע מרווח גדול במקרה שתרצו לאחסן על המדף מאוורר גדול.

עוד חשוב לציין, כי כיוון שהמדפים עשויים ממתכת הם יכולים לשאת משקלים קלים עד בינוניים ואף ניתן להרכיבם ולפרקם מחדש מבלי לפגוע בהם (וזאת בניגוד למדפי אחסון מעץ). כך אם תחליטו בהמשך לאחסן מוצרים שונים מתחת לגרם המדרגות ותרצו לשנות את המרווחים בין המדפים השונים, תוכלו לעשות זאת בקלות ומבלי לפגוע באיכות המדפים. נוסף על כך, אם בעתיד תעברו דירה, תוכלו לפרק בקלות את המדפים הללו ולהרכיבם מתחת לגרם המדרגות בביתכם החדש.

טיפ- אם יש לכם ספרים רבים בבית אבל אין לכם מקום לאחסנם, מה דעתכם להניח אותם על המדפים מתחת לגרם המדרגות?

רוצים לשמוע עוד על מדפי אחסון לבית? התקשרו 057-942-6666

מדפי אחסון לבית 300x232 מדפי אחסון לבית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים