מדפים למחסן – תכנון מקצועי

קומפקטוס מעניקה לכם ייעוץ חינם לתכנון המחסן!

אחרי שנים של בלגן במחסן החלטתם שהגיע הזמן לעשות קצת סדר. יש לכם ראש על הכתפיים ואתם יודעים לחשב, אז מדדתם את אורך הקיר (שני מטרים) עד הפינה ואת אורך הקיר הניצב מאותה פינה(מטר) ובחישוב פשוט הזמנתם מערכת מדפים אחת באורך שני מטרים ומערכת מדפים נוספת באורך מטר.

אבל כשהמדפים הגיעו חשכו עיניכם.

כי בפינה המדפים מתנגשים, וגם לא לקחתם בחשבון את הפאנלים, את פתיחת הדלת, את הגישה לחלון ואת העובדה שהקירות במחסן שלכם לא מי יודע מה ישרים (צריך למדוד אותם גם בחלקם התחתון וגם בחלקם העליון).

בדיוק לשם מניעת טעויות מסוג זה קומפקטוס מציעה לכם ייעוץ חינם עם יועץ תכנון מחסנים מנוסה.

הייעוץ תקף הן עבור תכנון מחסן ביתי והן עבור תכנון מחסן תעשייתי.

צרו עכשיו קשר עם יועץ התכנון שלנו.

כיצד ניתן להיעזר ביועץ שלנו?

האפשרות הטובה ביותר היא להעביר לנו שרטוט אדריכלי. אם אין לכם שרטוט שכזה, שרטטו בעצמכם את המחסן. קחו מידות אורך וגובה (ואל תשכחו לקחת מידות הן מחלקו התחתון של הקיר והן מחלקו העליון), מדדו גם את הפאנלים וציינו את הפתחים- דלת וחלון, נקודות חשמל, מים ותקרות מונמכות. ואל תדאגו, זה לא ייקח לכם יותר מחמש דקות.

עכשיו היועץ שלנו ישאל אתכם מה אתם רוצים לאחסן במחסן. ארגזים? קופסאות? מוצרים שבירים? מוצרים כבדים? זאת משום שעבור ספרים למשל, אפשר להסתפק במדף בעומק של 20 או 25 ס"מ (אלא אם מדובר בספרי אומנות שזקוקים ל-30 ס"מ) בדומה לכך גם לקסלרים קרוטני גניזה, ארגזי פלסטיק, קופסאות נעלים ואריזות אחרות יש מידות מקובלות שאליהן צריך להתאים את המדפים.  היועץ שלנו גם ישאל אתכם מהי התדירות שבה תשמשו במוצרים? האם המוצרים צריכים להיות בארון נעול? ועוד ועוד. כל זאת על מנת לאפיין את מערכת המידוף המתאימה ביותר עבור הצרכים הספציפיים שלכם.

הסוד של תכנון מחסן ביתי ותעשייתי טמון בדרך שבה תבחרו לסדר את שורות המדפים בחלל ובדרך שבה תבחרו לבצע את החלוקה הפנימית של שורות המדפים. הרי המרווחים בין מדף למדף לא חייבים להיות זהים בכל שורה ושורה, הם בהחלט יכולים להשתנות בהתאם לצרכים שלכם.

מה גם שבמחסן תעשייתי ניתן להתקין את מתקן הקומפקטוס, אותן כונניות הנעות על מסילות וניתנות לפתיחה במעבר הרצוי (פתרון גאוני לחיסכון במקום), תכנון המתקן דורש ייעוץ של מומחה.

כעת היועץ שלנו יתכנן פתרון אחסון במיוחד עבור המחסן שלכם (במקרים מורכבים ובהתאם לצורך, לפני הייצור וההתקנה נבוא לקחת בעצמנו את מידות המחסן שלכם).

סוף מעשה במחשבה תחילה

תכנון מחסנים הוא אומנות. אפשרו לנו לעזור לכם למצות את הפוטנציאל של המחסן שלכם כך שישרת אתכם נאמנה. צרו עכשיו קשר עם יועץ התכנון שלנו.

תכנון מחסנים 300x215 מדפים למחסן   תכנון מקצועיתכנון מחסנים קומפקטוס ייעוץ חינם 300x203 מדפים למחסן   תכנון מקצועי


שרטוט תכנון מחסן קומפקטוס 211x300 מדפים למחסן   תכנון מקצועי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים