מדפים לספריה

כוננית מדפים לספריה חדשנית הן שילוב מושלם בין נוחות, יעילות ונגישות לספרים.
כוננית מדפים לספריה מודרניים בנויים מפרופילי מתכת סגורים, המחורצים בדופן הפנימית שלהם במרווחים אחידים, כך שניתן לחבר אליהם מדפי ספרים בגבהים שונים.
מדפי מתכת מודולריים מתחברים לכוננית הספרים, הם קלים במיוחד ופשוטים להרכבה והם מתאימים במיוחד לאחסון ספרים, קלסרים וניירת משרדית מכל סוג.
לעיצוב מושלם ניתן לצפות את חזית כוננית הספרים בציפוי דקורטיבי של זכוכית או עץ ולשלב מגוון אביזרים משלימים.

מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך:

 

 

 

כוננית ספרים מדפים לספריה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כוננית ספרים

העם היהודי הוא עם הספר. בכל אחד מהבתים במדינת ישראל תוכלו למצוא ספרים רבים, ספרי בית ספר, ספרי קריאה, ספרי קודש וספרי עיון מסוגים שונים. על מנת לאחסן את כל הספרים הללו יש צורך בפתרון נוח וקל, גם לאחסון וגם לגישה לספרים עצמם.
כוננית ספרים מודולרית ומתכוונת לגישה נוחה ויעילה לכל ספר בו תרצו לעיין.
ישנם פתרונות אחסון למגזר העסקי והפרטי ושפע של מוצרים מתעשיית המתכת למגוון צרכים שונים. שנים של ניסיון וייצור פתרונות אחסון המתאימים לכל דרישה וצורך הובילו ליצירת כוננית ספרים מדהימות ביופיין, ומרתקות ביעילותן.

מהי כוננית ספרים מעולה?

מדובר למעשה בכוננית ספרים הבנויה משילוב של פרופילים סגורים ממתכת, המכילים חריצים פנימיים במרווחים של כסנטימטר זה מזה. מרווחים אלה מאפשרים לכם לקבוע ולשנות את הגבהים של הספרים השונים על ידי הזנת החיבורים המתאימים המחזיקים את המדף בחורים הרצויים לכם. כוננית ספרים מוצלחת היא כזו המשלבת איכות גבוהה של חומרים, עמידות ויציבות, לצד פונקציונליות ויופי.

מדפי מתכת מודולריים

ניתן לשלב בכוננית ספרים מדפים מודולריים שלנו הנעים על גבי מסילות. במידה ואתם מעוניינים בהוספת מדף נשלף או אפילו מספר מגירות נשלפות, מדפי המתכת מודולריים יהיו פתרון מושלם עבורכם. על מנת לאפשר לכם לעצב את הכוננית במרווחים המתאימים לכם ולהפיק ממנה את המירב, ישנם חורים במרווחים קטנים דיים זה מזה על מנת לאפשר לכם לקבוע את המרווחים בין מדף למדף, וגם לשנותם במועד מאוחר יותר של השימוש, בכל עת שתחפצו.

ציפוי דקורטיבי

במידה ואתם רוצים להשיג עיצוב מושלם ודקורטיבי לכוננית שלכם, ניתן לצפות את הכוננית עצמה ואת המדפים בציפוי דקורטיבי ייחודי של זכוכית או עץ. בנוסף, ניתן לשלב בכל כוננית ספרים אביזרים משלימים כמו ידיות, מראות ותוספות נוספות. ניתן לייצר כל כוננית ספרים גם עם ציפוי מגלוון או לצבוע את המדפים בצבעים שונים על מנת להקנות לכוננית את הצבע המבוקש.

מחזיקי ספרים

אחד הפתרונות היעילים והפשוטים לסידור וארגון ספרים על גבי מדפיה של כוננית ספרים הוא הצבת מחזיקי ספרים. מחזיקי ספרים הם למעשה פיסות מתכת עשויות בצורת ר', אותם מציבים בסוף שורת הספרים על מנת לתמוך בספר האחרון שלא ייפול על ידי הטייה לצד. במידה והנכם עושים שימוש במחזיקי ספרים, על מנת להשלים את המראה העצובי המבוקש, רצוי להזמין מחזיקי ספרים בצבעים ועיצוב שיתאימו לכוננית הספרים שלכם.

למידע נוסף הנכם מוזמנים ללחוץ – צור קשר

או בטלפון 053-9426600

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים