מדפים ממתכת

כאשר אנו מעוניינים לאחסן מוצרים ופריטים, או להציגם לראווה בכל סוג של תצוגה, מדפים ממתכת יכולים להיות לנו לפתרון נהדר במידה ונרצה פתרונות אחסון יעילים ועמידים לאורך שנים. מדפי מתכת הינם תוצר יעיל בכל הקשור לתכנון מחסנים, או שטחי תצוגה של חנויות וחלונות ראווה. מדפי מתכת פותחים בפנינו עולם חדש של פתרונות אחסון איכותיים ומאפשר שפע של פתרונות אחסון לכל צורך ודרישה.

מדפי מתכת – יעילים עבור תכנון מחסנים

תכנון מחסנים נכון מנצל את הגובה והרוחב של המחסן, תוך כדי התחשבות במספר אלמנטים בלתי מבוטל. ראשית יש צורך לוודא כי המדפים אותם נייצר הינם מדפים המתאימים לאחסון של המוצרים או הפריטים אותם נרצה להציב על המדפים מבחינת המשקל אותו הם אמורים לשאת. מדפים ממתכת מאפשרים לנו להיות בטוחים כי נוכל להציב את הפריטים שרצינו על גבי המדף מבלי שאלה יקרסו תחת העומס. שנית, יש ליצור תכנון נוח ויעיל כך שניתן יהיה לגשת לכל פריט ופריט במחסן ביעילות ובפשטות ללא צורך להזיז סחורות או ציוד מיותר.

מדפים למחסן העשויים ממתכת

כאשר אנו בוחרים בהתקנה של מדפים ממתכת במחסן או בכל מקום אחר בו נרצה לאחסן ציוד ופריטים, בחירה זו תאפשר לנו תכנון מודולרי של המדף, אריכות שנים של פתרונות האחסון שהצבנו, ועמידה במשקלים ועומסים גבוהים יותר מרוב פתרונות האחסון האחרים. בנוסף, מדפים ממתכת ניתנים לציפוי דקורטיבי שמקנה להם יופי אחר וברק משגע.

מדפי מתכת – שפע של פתרונות אחסון

באמצעות תכנון נכון של מדפים ממתכת ניתן להפוך כל מחסן למסודר, וכל תצוגה למהממת. מכיוון שלמעשה מדובר בלוחות של מתכת ניתן לשלב לוחות אלה בכל קונסטלציה אפשרית וליצור פתרונות אחסון ייחודיים ומקוריים. ניתן להתקין מדפי מתכת על גבי קירות, או לשלבם בתוך כוננית ספרים או מתקני תמיכה אחרים.

מדפי מתכת לחנות

תכנון מדפי מתכת לחנות הינו שונה מתכנון מדפים ממתכת עבור אחסון בשטחים לוגיסטיים או לבית. מדפים ממתכת לחנות צריכים להציג תצוגה אטרקטיבית ואסתטית של מוצרים ולאפשר נוחות בגישה מכיוון שהתצוגות המוצבות על מדפים בחנויות הינן תצוגות משתנות ודינמיות. אחרי שנים של ייצור מדפים לחנויות אנו נוכל להבטיח לכם שאת הייעוץ שלנו ואת השירות שתקבלו מאיתנו לא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. בכל סוג של עומס ובכל סוג של חנות אנו נבטיח שמדפי המתכת שלנו ישרתו אתכם נאמנה גם שנים לאחר ההתקנה וכי תקבלו את המראה והעיצוב הדרושים לכם מבלי להתפשר על בטיחות או על מחיר.

לסיכום, מדפי מתכת הינם פתרון יעיל ומושלם לכל צורך של אחסון. בזכות יכולת גבוה לשנות ולהציב מדפי מתכת בצורתו שונות ניתן למעשה ליצור כל פתרון אחסון עליו רק חשבתם. לנו בקומפקטוס הניסיון והידע הדרושים על מנת להפוך כל מדף שלכם למחסן של ממש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים