מדפים לחנות

קבלו ייעוץ מן המומחים שלנו להם ידע וניסיון עצום בתחום מדפים לחנויות
התקשרו 057-942-6666

לפניה מקוונת לחצו – צור קשר

כשמתכננים מדפי מתכת לחנות צריך לקחת בחשבון שיקולים של תצוגה אסתטית ואטרקטיבית של המוצרים, לצד אחסון יעיל, נגיש ונוח. מדפי מתכת לחנות מבטיחים יציבות, נוחות מקסימלית ופשטות בהרכבה, לצד עיצוב חדשני.
מדפי מתכת איכותיים ועמידים במיוחד, המתאימים לתצוגה ואחסון בעומסים קלים ובינוניים, בחנויות מסוגים שונים..

מדפי מתכת לחנות

מדפי מתכת לחנות מאפשרים לבנות מערכת מידוף מודולרית, נוחה ונגישה, מבלי לוותר על עיצוב בהתאמה מלאה ומדויקת לשטחי התצוגה והאחסון בחנות. הם מתאימים למבחר מוצרים כמו: מוצרי אופנה, מוצרי אלקטרוניקה ומחשוב, ציוד משרדי, דיסקים, ספרים, נעליים ועוד

מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך:

מדפי מתכת

בין אם מדובר בתצוגה של פריטי אלקטרוניקה או אופנה לחנויות, ובין אם מדובר בתכנון של שטחים לוגיסטיים נרחבים לאחסון ושינוע של סחורות סגורות, מדפי מתכת מאפשרים לכם תכנון נכון ויעיל של שטחי האחסון שלכם תוך כדי עמידה בעומסים לפי דרישות היצרן ולפי תוי התקן המחמירים ביותר. מבין שפע של פתרונות אחסון, מדפי מתכת לכל צורך מהווים פתרון מושלם עבור צרכים רבים במחירים שלא יורדים מהחלופות האחרות הקיימות בשוק.

תכנון מחסנים נכון באמצעות מדפי מתכת

מדפי מתכת הם פריטים המיוצרים בשיטות ייצור מתקדמות של כיפוף ורידוד ליצירת הצורה והחוזק הרצויים לכל צורך. על ידי חישוב העומסים בהם יש לעמוד, ניתן להשתמש בכמות החומר המדויקת הדרושה להשגת התוצאות הרצויות.
על מנת לבצע תכנון מחסנים בצורה מחושבת שלא גוררת בזבוז של כספים מיותרים על חומרי ייצור, ניתן לחשב את העומסים הנדרשים ולבחור את עמידות המדף הרצויה. בנוסף, יש להתחשב במעברים השונים אותם נצטרך להשאיר פנויים לצורך מעברים של מלגזות או פועלי שינוע. לבסוף, נחליט על המרווחים בין מדף למדף בכל מעבר ומעבר של שטח האחסון שלנו.

אילו פתרונות אחסון נוספים יש?

כאשר מבצעים תכנון מחסנים או שטחי אחסון כדאי לעיין בפתרונות האחסון הנוספים הקיימים בשוק מלבד מדפי מתכת. ניתן למצוא שפע של פתרונות אחרים אך כדאי מאוד לבצע השוואה בין העלות הכוללת של הפרויקט בשימוש במדפי מתכת לעומת האלטרנטיבות האחרות ולהגיע למסקנות בדבר הנצילות אותה נקבל על ידי שימוש בכל סוג חומר או פתרון אחסון.

תכנון עומסים באמצעות מדפי מתכת

הסטיות שיש בחומרי עץ ופלסטיק הן גבוהות בהרבה מסטיות העמידות והלחץ הקיימות בעת שימוש במדפי מתכת. קשה מאוד לייצר משטח עץ או פלסטיק בעלי עמידות מדויקת לפי רצוננו, ולכן מתקיים בזבוז של משאבי ייצור. כאשר עושים שימוש במדפי מתכת, ניתן לנצל את כמות החומר המדויקת הדרושה לנו לצורך עמידה בעומסים מסוימים ועל ידי כך לא לבזבז חומר מיותר בייצור של מדפים חזקים יתר על המידה.

מדפים למחסן – מתכת או פלסטיק?

כמובן שניתן להתפשר על מדפי פלסטיק או עץ אך החסרונות בכך אל מול שימוש בכל סוג של מדפי מתכת הם רבים ביותר. ראשית, מדפי עץ יכולים לקבל טרמיטים ומזיקים שיכולים להזיק לסחורה, להירטב ולהתחיל לקבל עובש שכמובן יכול להשפיע על הסחורה גם כן. מדפי פלסטיק יכולים לקבל עיוות צורה בגלל חום ולגרור קריסה של כל שטח האחסון על שלל פריטיו. שימוש בסוגים שונים של מדפי מתכת יבטיח עמידות ויציבות לאורך שנים, עמידות גבוהה לכל רמה של לחץ ועומס, ואפילו עם הציפוי הנכון את הביטחון והשקט בידיעה שלא תגיע שום חלודה אל המדפים.