שילוט מגנטי

ספריות, מחסנים, משרדים ומקומות נוספים רבים זקוקים לשילוט שיקל על מציאת המוצרים המאוחסנים בהם. בשוק ניתן למצוא שלטים מגנטים, שלטים מנירוסטה ושלטים מפס פרספקס.

למה כדאי לבחור שילוט מגנטי

משחילים מילה- שלטים מגנטים כשמם כן הם. הם עשויים ממגנט (בדומה למגנט שנדבק על המקרר), כאשר בחזיתם, בין השפה העליונה והתחתונה, ניתן להשחיל את הדף עם כיתוב (בכתב יד או בהדפסה).

חזית השלט המגנטי מוגנת בצלופן, כך מעבר להגנה המוענקת לדף הנושא את הכיתוב, הצלופן גם מעניק לשלט מראה דקורטיבי ויוקרתי.

מתקין מורשה- התקנת שלט מגנטי היא פשוטה ביותר, הרי אין צורך בפטיש ובמסמרים וגם לא  במקדחה ובברגים, רק במשטח עשוי ממתכת.

משנה מקום- כיוון שהתקנת שלט מגנטי היא פשוטה ביותר ואינה פוגמת במשטח עליו היא מותקנת אם תרצו לשנות את מיקומו של השלט תוכלו לעשות זאת בקלות וזאת מבלי שייוותרו חורים או כל נזק אחר על הכוננית, המדפים או על מתקן הקומפקטוס. אגב, מסיבה זו ילדים קטנים אוהבים מאוד לשחק עם שילוט מגנטי, לכן אם הילדים ללא פיקוח/משמעת אז עדיף להשתמש בשילוט

שימוש חוזר- לא רק שניתן להזיז שלט מגנטי ממקום למקום ניתן גם להחליף בקלות את הכיתוב שבתוכו. כך אם תרצו בהמשך לשנות את הפריטים המאוחסנים, תוכלו לשנות גם את הכיתוב על-ידי השחלה של דף חדש (אין צורך לקנות שלט חדש!). לשם השוואה, בשילוט פס הפרספקס לדוגמא, גם ניתן לשנות את הכיתוב בקלות על-ידי השחלה, אך לא ניתן להזיז את השלט ממקום למקום. את שלט פס הפרספקס מדביקים בדבק דו צדדי ואם מנסים להוציאו מהמקום הוא פשוט נשבר.

במידת הצורך- שלטים מגנטים מיוצרים בשתי מידות, כך תוכלו לבחור אותם בהתאם לצרכים שלכם. שלטים מגנטים קטנים מיוצרים במידות של  3X8 ס"מ (מתאימים להדבקה על מדפים בעלי גובה שפה קדמית של שלושה ס"מ) ושלטים מגנטים גדולים מיוצרים במידות של  5X21 ס"מ (מתאימים להדבקה על החלק הרחב של הכונניות).

תג מחיר- שילוט מגנטי משלב מראה אלגנטי עם מחיר לא יקר, מה גם שהוא מיועד לשימוש רב פעמי. שילוט הנירוסטה למשל, יקר בהרבה מהשילוט המגנטי ובעל מראה מיושן.

שורה תחתונה שילוט מגנטי הוא שילוט איכותי, קל להתקנה, רב שימושי ומחירו שווה לכל נפש.


לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר צרו קשר בטלפון 057-942-6666

שילוט מגנטי מדפים 300x237 שילוט מגנטי
תווית שילוט מגנטי 300x135 שילוט מגנטי
תוית שלט מגנטי 2 300x178 שילוט מגנטי
שלט נירוסטה קומפקטוס 300x197 שילוט מגנטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים