קרוסלת ספרים

 קרוסלת ספרים מבית קומפקטוס מאפשרת לכם פתרונות תיוק טובים יותר מאשר ארונות תיוק.

לעומת ארונות תיוק, קרוסלת הספרים מתחשבות במבנה הקלסרים ולכן מצמצת משמעותית את החלל המיועד לאחסון, כך תכולה המאוחסנת לאורך 200 ס"מ של מדפים מסתפקת בקרסולה ברדיוס של 80 ס"מ בלבד! (פריט חובה במשרדי אדריכלים, עורכי דין ורואי חשבון).
הקרוסלה מגיעה במגוון קומות (עד שש), כאשר כל קומה יכולה להסתובב כמקשה אחת או בנפרד, ניתן להעמיס בכל קומה עד 75 ק"ג ו-28 קלסרי "גב 8", כמו כן ניתן להוסיף לקרוסלה נמוכה כרית ישיבה (מישהו אמר ניצול חלל?).

לקרוסלת הספרים שלושה פתרונות תיוק

פתרון ראשון- קרוסלה עגולה
הקלסר הוא אביזר אחסון הרחב בגבו וצר בפתחו (כשלא מפוצצים אותו בניירת). אם נעמיד מספר קלסרים ונצמיד את החלק הצר שלהם זה לזה נקבל מעגל. מכאן הגיע הרעיון לסדר את הקלסרים בקרסולה עגולה. הדבר הן חוסך במקום והן מקל על שליפת הקלסר הרצוי.

פתרון שני- קרוסלה מרובעת
בשל המבנה שלה, הקרוסלה המרובעת מתאימה בעיקר לאחסון תיקיות רגילות, תיקיות אוגדנים (פוליגל) וארגזים.

פתרון שלישי- ארון קלסרים

ארון קלסרים הוא למעשה, קרוסלה עגולה או מרובעת שנמצאת בתוך ארון עם סגר תריס. היתרון כאן הוא שהקרוסלה כולה נמצאת תחת נעילה (של הארון) וכך רק לבעל המפתח יש גישה לחומר המאוחסן.

הקרוסלות מבית קומפקטוס מיוצרות מחומרים איכותיים תוצרת גרמניה (עמידות לאורך שנים) ומגיעות בגוונים של גרפיט, אפור בהיר ומייפל, מובן שתוכלו להוסיף להן מגוון של מוצרים משלימים.

מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך:

מידוף קומפקטוס קרוסלת קלסרים 300x175 קרוסלת ספרים

מידוף קרוסלת קלסרים 185x300 קרוסלת ספרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים