תכנון מחסנים

מחסנים הינם שטחים לוגיסטיים לשינוע, אחסון, תצוגה וגישה לפריטים וציוד המסודרים בסדר מסויים. על מנת להקל על הגישה, ליעל את האחסון, לחסוך במקום ובכסף, יש לבצע תכנון מחסנים יעיל, בצורה כזו שתאפשר דיוק רב ככל הניתן בעת ההתקנה הראשונית של פריטי האחסון במחסן. תכנון מחסנים כולל התייחסות לגודל המחסן ולצורה בה הוא מעצב, לכמות הפריטים ואופיים המאוחסנים במחסן זה, בעמידות של המדפים ושטחי האחסון האחרים הנמצאים בתוך המחסן ולמשקלים שצריכים להיות מועמסים עליהם, לגודל של המעברים שצריכים להיות פנויים בין שורת אחסון למשנתה ועוד. מכיוון שמדובר בהרבה מאוד גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ביצוע תכנון מחסנים, ניתן להיעזר בשירותיו של יועץ אישי לתכנון מחסנים אותו אנו מספקים בחינם.

כיצד לבצע תכנון מחסנים יעיל?

תכנון מחסנים יעיל ונכון מתחיל בצורה בה אנו בוחרים לסדר את הפריטים השונים שהולכים להיות ממקומים במחסן. על ידי תכנון פריטים נכון, מהגדול לקטן, ניתן להגיע לתצורת אחסון מקסימלית שתאפשר שילוב נוח בין גישה קלה ופשוטה לכל פריט ופריט, לבין אחסון נכון עבור אופי האחסון הנדרש עבור הפריטים השונים במחסן שלכם. בעת תכנון מחסנים תמיד זכרו שהרווחים בין מדף למדף, והרווחים בין מעבר למעבר לא חייבים להיות זהים ויכולים להשתנות בהתאם לצרכי האחסון של קטגוריות הפריטים השונות.

כיצד יעזור לי יועץ אישי לתכנון מחסנים

בסופו של דבר תכנון מחסנים מסתכם בכסף. ככל שנבצע תכנון מחסנים יעיל יותר, כך נבזבז פחות כסף על טעויות חישוב שביצענו, על טעויות בבחירת חומר הגלם ממנו יהיו עשויים המדפים, ועל טעויות בתכנון הייצור של המדפים שגוררות טעויות התקנה. בנוסף, נוכל להגיע לניצולת מקסימלית של כל מחסן ושטח אחסון על ידי תכנון מחסנים נכון. היועצים האישיים שאנו מספקים לשירותכם לגמרי בחינם הינם אנשי מקצוע מנוסים שביצעו עבודות רבות של תכנון מחסנים ומסוגלים לספק את הידע והכלים המתאימים לתכנון היעיל ביותר עבורכם.

מה עליי לעשות על מנת לקבל את הייעוץ הטוב ביותר?

השיטה הטובה ביותר לקבל את הייעוץ הטוב ביותר הוא לבצע את ההכנה הטובה ביותר. ניתן להתחיל עם מסירת סרטוט אדריכלי של שטח האחסון אותו אתם רוצים למדף ומשם להמשיך למסירת תכנון הפריטים שאמורים להיות מאוחסנים במחסן ואת דרישות הגישה אליהם. עכשיו כשיש בידיו של היועץ שלנו את כל המידע הדרוש לתכנון המחסן הוא יוכל לבצע עבורכם את הסרטוט הלוגיסטי של המחסן החדש שלכם ואת האפשרויות השונות להצבת מדפים בו.

לסיכום, תכנון מחסנים נכון ויעיל באמצעות יועץ אישי אותו אנו בקומפקטוס נספק לכם בחינם יכול לחסוך כסף רב ולנצל את מקום האחסון שלכם בצורה מקסימלית. על ידי פיזור נכון של מדפים למחסן, כל תכנון מחסנים הופך להיות לקל ופשוט במידה ויש למתכנן את הידע והניסיון הדרושים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים