מדפים לחנויות – מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול…

מדפים לחנויות- מהות החומר

מדפים לחנויות יכולים להיות ממגוון חומרים: מתכת, גבס, עץ ופלסטיק. כשבוחרים מדפים לחנויות צריך לקחת בחשבון האם המדפים משמשים לתצוגה או לאחסון הסחורה וכמובן, מהם הפריטים המונחים עליהם (אריזות גדולות של מוצרי חשמל או אריזות נעליים, ספרים או מדיה דיגיטלית וכו').

השיק העיצובי של המדפים

נגלה לכם סוד, מדפים לחנויות הם מדפים הזהים למדפים המיוצרים למשל, עבור מחסן, אבל כשמעצבים מדפים לחנויות מוסיפים להם חיפוי (ציפוי) מעוצב המשווה להם לוק שונה לגמרי.

מדפים לחנויות- יתרונם של מתקני הקומפקטוס

• מדפים לחנויות של מתקני קומפקטוס חוסכים בשטח הרצפה ומגדילים את כמות המלאי שניתן לאחסן בחנות.

• מדפים לחנויות של מתקני קומפקטוס מאפשרים לנו "להיפטר" מהקיר המפריד בין שטח התצוגה לשטח האחסון ואף מאפשרים חיסכון בעובדים (כיוון שלעיתים מעסיקים שני עובדים בחנות כדי לא להשאיר את החנות ואת הקופה ללא השגחה כאשר העובד הולך להביא את המוצר משטח האחסון).
• על מדפים לחנויות של מתקני קומפקטוס ניתן להוסיף עיצוב עם מסרים שיווקיים או אלמנטים עיצוביים (ניתן לייצר צבעים לפי רצון הלקוח).

והמחיר?

המחיר של מדפים לחנויות משתנה בהתאם לסוג החומר, לכמות המדפים ולגודלם. בגדול, ניתן לומר שמדפי המתכת הם הזולים ביותר (כיוון שפירוקם והרכבתם כמעט ללא עלות).

שורה תחתונה- כשבוחרים מדפים לחנויות צריך לקחת בחשבון היכן הם ממוקמים (בחזית החנות או במחסן), מהם הפריטים המונחים עליהם וכיצד ניתן להשתמש בהם מבלי לצמצם את שטח החנות.
צרו איתנו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות.

מדפים לחנויות מדפים לחנויות   מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול...
>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים