ארונית מגירות

משרד הביטחון, רפאל, טבע, אינטל, אלקטרה, ישראכרט, רכבת ישראל ומרכז פרס לשלום הם רק קומץ קטן מהחברות ומהגופים שרכשו ארונית מגירות בחברת קומפקטוס.

בעמוד שלפניכם מומחי חברת קומפקטוס מסבירים מהי ארונית מגירות ולמה כדאי לקנות אותה רק בחברת קומפקטוס.

ארונית מגירות- נעים להכיר

ארונית מגירות כשמה כן היא, ארון קטן שרוב החזית שלו מחולקת למגירות.
כיוון שתכולת המגירות נשלפת מלמעלה, בדרך כלל המגירה העליונה לא עולה על גובה של מטר וחצי (אחרת יהיה קשה להוציא את תכולתה), וזו הסיבה שמדובר בארונית ולא בארון.
עם זאת, לפי הזמנה מיוחדת חברת קומפקטוס מייצרת גם ארונית מגירות גבוהה. לחברת סימנס, למשל, ייצרנו ארונית מגירות בגובה של חמישה מטרים.
הארונית משמשת לאחסון אין-ספור פריטים, החל ממדיה דיגיטלית וכלה בשמירה על ניירת (למשל, מפות). היא נמצאת בשימוש בתעשייה, בבתי מלאכה, במשרדים, בבתי ספר ואפילו בבתים.

יתרונות ארונית המגירות של קומפקטוס

חומר למחשבה- ארונית המגירות שלנו עשויה ממתכת. מתכת היא חומר עמיד שאינו נפגע בנקל מפגעי מזג אוויר וממזיקים, לכן הארונית תלווה אתכם עשרות שנים, זאת בניגוד לארונות שירות פשוטים מפלסטיק ומעץ (שמתפרקים עוד לפני שהספקתם לשים בהם את התכולה) או מפח באיכות נמוכה שמחליד במהרה (שלא לדבר על הצירים שחורקים).
חשוב לדעת, החלק החשוב ביותר בארונית הוא המעטפת שבתוכה משולבות המגירות. מעטפת זו חייבת להיות ממתכת.
עוד חשוב לדעת, המתכת אצלנו עוברת צביעה אלקטרוסטאטית, צביעה איכותית המאריכה את חיי המוצר.

תוכנית מגירה- המגירות שלנו הן מגירות טלסקופיות הניתנות לשליפה מלאה וכך ניתן לאחסן ולהוציא בקלות את התכולה, ואל דאגה, יש לנו טריק המונע מהמגירה ליפול כשזו מגיעה לקצה גבולה. עוד בנוגע לבטיחות, ישנה נעילה מרכזית לכל המגירות (דבר חשוב ביותר למשל, כשמשנעים את הארונית), מנגנון מונע התהפכות (פתיחה של מגירה אחת בלבד בכל פעם), ידית סגירה נפרדת לכל מגירה ועוד לא הזכרנו שאפשר לבצע חלוקה פנימית במגירה לפי רצון הלקוח ושהידיות עשויות מאלומיניום איכותי וכי פסי השילוט מוגנים בפרספקס השומר על הכיתוב.

תוכנית עבודה- כדי לנצל היטב את הארונית (וכדי לחסוך במקום בחדר) אפשר להניח על חלקה העליון משטח עבודה מגומי (או מחומר אחר).

נוע תנועי- יש אפשרות להוסיף לארונית גלגלים (שני גלגלים מיושרים ושני גלגלים שפונים לכל צד), וכן תודות לבסיס מחוזק, יש אפשרות לניידה באמצעות מלגזה.

שורה תחתונה- ארונית מגירות מגיעה במגוון עצום של מידות, מגירות ואביזרים משלימים, לכן לפני שרוכשים אותה חשוב להתייעץ עם חברה המתמחה בפתרונות אחסון. צרו איתנו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי ולהצעת מחיר ללא התחייבות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים