יחידות מדפים של ERREX

יחידות מדפים של ERREX הן פתרון אחסון מצוין עבור כל מה שתרצו לאחסן. החל מספרים, קלסרים, סירים ומחבתות וכלה בציוד לוגיסטי.

מדפים של ERREX – היתרונות

משחק הרכבה- יחידות המדפים נקנות כיחידות עצמאיות, כאשר אתם הם אלה שמחליטים מהו הגובה, הרוחב והעומק, בדרך זו אתם יכולים להתאים את יחידות המדפים בצורה מדויקת לחלל האחסון (מבלי להותיר "שטחים מתים"). מה גם שבעתיד אם תרצו לשנות את עיצוב המדפים או אפילו להעבירם לחלל אחר- אין בעיה!

באלה הידיים- גם אם לא ניחנתם בכישורים של בוב הבנאי, הסירו דאגה מליבכם. ההרכבה כאן היא פשוטה (גם עבור מי שלא מנוסה בהרכבות של רהיטים), נוסף לכך, היא תחסוך לכם את התשלום עבור המובילים והמרכיבים.

כוח החומר- יחידות המדפים עשויות ממתכת מגולוונת אשר מעניקה למדפים עמידות לאורך זמן ועוד לא הזכרנו את היציבות. מתכת בשונה מעץ ומפלסטיק ידועה כחומר עמיד שאינו ניזוק בקלות (מישהו אמר חרקים?).

עניין של משקל- יחידות המדפים מתאימות לנשיאה של מוצרים בעלי משקל קל-בינוני.

התוספת שתופסת- כיוון שאפשר לאחסן ביחידות אינספור מוצרים בצורות, בגדלים ובמשקלים שונים, לשם נוחות השימוש ניתן לשלב ביחידות אביזרים נלווים, למשל, מגירות, דלתות, קופסאות אחסון ועוד.

 לוק מודרני- בין אם תמקמו את יחידות המדפים בספרייה הביתית ובין אם במטבח, במשרד או במחסן ענק, תקבלו לוק מודרני, תעשייתי והייטקיסטי משהו.

מבית טוב- יחידות המדפים מיוצרות על-ידי חברת  MARCEGAGLIA, חברה איכותית ומובילה לאחסון ציוד.

שורה תחתונה, בהשוואה לפתרונות אחסון אחרים רבים הקיימים בשוק, יחידות מדפים של ERREX הן פתרון אחסון איכותי ולא יקר .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים