אחסון משרדי – מוצרים מומלצים

הראה לי את המשרד שלך ואומר לך מי אתה

משרדכם הוא כרטיס הביקור שלכם. ברגע שלקוח פוטנציאלי פוסע את צעדיו הראשונים במשרד, הוא כבר יודע עם מי יש (או אין) לו עסק. הוא מבחין בניירת (האם היא מסודרת בקלסרים או במראה הר תבור על השולחן), מבחין בארון האחסון (האם הוא יציב או דווקא מט לנפול), שם לב כיצד הקלסרים מונחים על המדף (עומדים דום או דווקא נוח), בקיצור, הלוק של המשרד שלכם מעיד על התנהלות העסק שלכם, לכן אחסון משרדי נכון יתרום הן לסדר במשרד והן לרושם מוצלח (שיביא עוד עסקאות).

 אחסון משרדי- דוגמאות למוצרים שכל משרד חייב

 מתקן קומפקטוס-מתקן הקומפקטוס הוא הפתרון (בה' הידיעה) לכל הבלגן במשרד. המתקן בנוי מכונניות מתכת הנעות על מסילות, כאשר הגישה לכל כוננית וכוננית מתבצעת על-ידי פתיחתה במעבר הרצוי, דבר המאפשר ניצול מרבי של שטח האחסון (אנחנו יודעים ששטח המשרד מוגבל). את מתקן הקומפקטוס מייצרים בהזמנה מיוחדת ולפי מידות (תלוי בשטח האחסון שלכם), ואל דאגה, לא מדבר במפלצת שיושבת במשרד. את מתקן הקומפקטוס אפשר לייצר בכל צבעי הקשת ואפילו להוסיף עליו ציורים ואלמנטים עיצוביים וכך גם תכניסו למשרד שיק מודרני ועכשווי.

 קרוסלת קלסרים- פתרון מצוין לאחסון הקלסרים. הקרוסלה מגיעה במספר דגמים (מסתובבת כיחידה אחת/בקומות נפרדות/רבועה לאחסון קטלוגים וקופסאות), במספר קומות (מאחת עד שש, כאשר על כל קומה ניתן להניח עד 75 ק"ג). הקרוסלה עשויה מחומר איכותי וברמת גימור גבוהה (בצבעי מייפל, גרפיט ואפור בהיר).

 מדפים- מוטב שהמדפים במשרד יהיו ממתכת (עמידים לאורך זמן וניתנים לפירוק ולהרכבה מבלי לפגוע באיכותם, למקרה שתחליטו לעצב את המשרד מחדש). מוטב למקמם בנישה קיימת וכך לנצל את החלל המיועד לאחסון. אם אתם מתכוונים להניח עליהם קלסרים וספרים מוטב שתרכשו גם מפריד תומך שתפקידו לתמוך בקלסרים ובספרים, כדי שהללו לא ייפלו וישכבו זה על זה.

 ארגזי אחסון- במשרד נפוץ להשתמש הן בארגזי אחסון סגורים (בדיוק הארגזים שאיתם מפנים את המשרד בסרטים) והן בארגזי אחסון פתוחים (וויזנרים). ארגזי אחסון סגורים מתאימים לאחסון ניירת כבדה שאינה בשימוש יומיומי ומוטב לאחסנם בתוך מתקן הקומפקטוס, לעומתם ארגזי אחסון פתוחים מתאימים לאחסון ניירת קלה לשימוש יומיומי ואפשר אפילו למקם אותם ישירות על השולחן/מדף.

 שורה תחתונה - אם אתם מעוניינים לרכוש מוצרים לשם אחסון משרדי מוטב שתקנו אותם במקום שיודע לייעץ לכם ולייצר עבורכם את המוצרים בהתאם למשרד הספציפי שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים