על מידוף ועיצוב חנויות אופנה

 לא רק ספריות, משרדים, מחסנים ומרכזים לוגיסטיים. עיצוב חנויות אופנה הוא תחום התמחות נוסף של חברת קומפקטוס.

מסיבה זו חנויות אופנה רבות בוחרות להשתמש במוצרי המידוף של החברה, כאשר המוצרים משתלבים הן בתוך מחסן החנות והן בתוך שטח התצוגה לכשעצמו.

 בין מידוף לעיצוב חנויות אופנה

 כל בעל חנות אופנה שואף לשטח תצוגה גדול, נעים ומרווח. הבעיה היא שבשל מחירי הנדל"ן הגבוהים בעלי החנויות בוחרים לא אחת לצמצם את שטח התצוגה על חשבון הגדלת שטח האחסון, קרי, המחסן (בכל זאת, יש סחורה רבה שצריך לאחסן, על אחת כמה וכמה כשמדובר בחנות אופנה שמוכרת גם נעליים, מישהו אמר קופסאות אחסון גדולות?).

 

אז מה הפתרון? חברת קומפקטוס מציעה את מתקן הקומפקטוס. אותן עגלות שנעות על מסילות, נצמדות זו לזו ונפתחות במעבר הרצוי. כיוון שמתקן הקומפקטוס מנצל היטב את השטח המיועד לאחסון, ניתן באמצעותו לצמצמם את שטח המחסן מבלי לפגוע בנפח הסחורה המאוחסנת, וכך להגדיל את שטח התצוגה של החנות.

 

דוגמאות לחנויות שבהן הותקן מתקן קומפקטוס במחסן החנות

 

ונדום אופנה- חברת קומפקטוס תכננה, ייצרה, סיפקה והרכיבה במחסן החנות מתקן קומפקטוס בעל חמש עגלות (כל עגלה יוצרה בגובה שונה משום שתקרת המחסן אינה בגובה אחיד), כאשר החלוקה הפנימית של העגלות נועדה לאחסון בגדים ונעליים. המתקן מונע באמצעות הנעה מכנית.

תודות למתקן החדש, שטח המחסן צומצם ולכן שטח התצוגה של החנות גדל.

רשת חנויות נייקי- חברת קומפקטוס תכננה, ייצרה, סיפקה והרכיבה מתקן קומפקטוס במחסן המרכזי של חנות הדגל בקניון עזריאלי. המתקן כולל שמונה עגלות העולות על גובה של שלושה מטרים ובחלוקה הפנימית ישנם הן מדפים והן סלים המיועדים לאחסון פריטי לבוש קטנים. המתקן מנצל היטב את השטח המיועד לאחסון ולמעשה, הוא מאפשר אחסנת סחורה כה רבה עד שהחנות אינה זקוקה לאספקת סחורה יומית ואפילו שבועית.

הגודל כן קובע

עיצוב חנויות אופנה מושפע בקשר ישיר מגודל שטח התצוגה ומגודל השטח המיועד לאחסון. באמצעות מידוף נכון תוכלו לשחק עם גדלים אלו.

במאמר עיצוב חנות עם סטייל תוכלו לקרוא מהם יתרונות מיקום מתקן הקומפקטוס בתוך שטח התצוגה עצמו.

עיצוב חנויות אופנה קומפקטוס 206x300 על מידוף ועיצוב חנויות אופנה

עיצוב חנות אופנה 300x228 על מידוף ועיצוב חנויות אופנה

מדפים עיצוב חנות אופנה 270x300 על מידוף ועיצוב חנויות אופנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים