מדפים לחנות – עם סטייל

חברת קומפקטוס מתמחה בעיצוב מחסנים לוגיסטיים, ספריות, משרדים ומחסנים אבל גם עולם האופנה והזוהר זקוק למידוף ולכן חברת קומפקטוס מתמחה גם בתחום עיצוב חנויות אופנה.
החברה משכילה לשלב בין פתרונות המידוף היצירתיים שלה (הכוללים ניצול מרבי של השטח המיועד לאחסון) לבין הסטייל והלוק של החנות.
אז איך עושים את זה? באמצעות מתקן קומפקטוס שממוקם בתוך שטח התצוגה.עיצוב חנות עם מתקן קומפקטוס בשטח התצוגהמתקן הקומפקטוס הוא מתקן שמורכב מעגלות שצמודות זו לזו. העגלות נעות על גבי מסילות ולכן ניתנות לפתיחה במעבר המבוקש וכך למעשה, ניתן לאחסן פריטים רבים יותר בשטח המיועד לאחסון (יכולת הקיבול יכולה לגדול ביותר ממאה אחוזים!).

הצבת מתקן קומפקטוס בתוך שטח התצוגה של החנות מוסיף לחנות סטייל ואמירה ייחודית, זאת משום שעל גבי חזית המתקן ניתן לעצב כל דבר שרק תרצו. יש חנויות שבוחרות לחפות את החזית במראות, יש חנויות שבוחרות לחפות את החזית בפוסטרים של המותגים וכך בכל פעם שאחת מהעגלות נעה, נעה איתה חתיכה אחרת בפוסטר ויש גם חנויות שבוחרות לנצל את החזית ולהציג עליה את הפריטים המיועדים למכירה. בקיצור, השמיים הם גבול.

יתרון נוסף עבור עיצוב חנויות באמצעות מתקן קומפקטוס הממוקם בשטח התצוגה קשור לא רק ללוק אלא גם לחיסכון בכוח אדם. כך המוכר נשאר בקשר עין עם הלקוח גם כשהוא הולך להביא את הסחורה מ"המחסן". (אין צורך בהעסקה של שני עובדים- אחד ששומר על הסחורה והקופה ושני שהולך להביא סחורה מהמחסן).

דוגמאות לחנויות שבהן הותקן מתקן קומפקטוס בשטח התצוגה של החנות

פלג ניל (פאשן מותגים)- החנות מוכרת מותגי אופנה יוקרתיים (למשל, טומי הילפינגר). חברת קומפקטוס תכננה, ייצרה, סיפקה והרכיבה בחנויות הרשת מתקני קומפקטוס בעלי ארבע עגלות (בגובה 2.5 מטרים). המתקנים מאחסנים נעליים ופריטי לבוש ובד בבד משמשים כפריט עיצובי של ממש. על חזיתם הולבש פוסטר נאה למראה של הרשת והמתקנים משתלבים היטב בלוק היוקרתי של החנות.

נעלי קליגולה- חברת קומפקטוס תכננה, ייצרה, סיפקה והרכיבה כמה מתקני קומפקטוס ברשת הנעליים קליגולה, אבל השיא היה בסניף הנמצא ברחוב דיזנגוף. כפי שניתן לראות בתמונה, מתקן הקומפקטוס בהחלט יכול לממש כל פנטזיה ופנטזיה של האדריכל. על החזית של המתקן הולבשו רגליים מפלסטיק הנועלות את הנעליים המוצעות למכירה.

קומפקטוס סטייל
עיצוב חנויות מושפע עד מאוד מהמידוף שנבחר לחנות. אתם בהחלט יכולים להשתמש במידוף המנצל היטב את יכולת הקיבול ובה בעת מוסיף סטייל ולוק ייחודי לחנות שלכם.
במאמר עיצוב חנויות אופנה תוכלו לקרוא מהם יתרונות מתקן הקומפקטוס כאשר הוא ממוקם במחסן החנות.

עיצוב חנויות 300x209 מדפים לחנות   עם סטייל

עיצוב חנות נעליים קליגולה קומפקטוס 300x200 מדפים לחנות   עם סטייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים