מדפי ERREX למחסן משותף

חולקים את המחסן עם השכנים שלכם? במיוחד לקראת חג הניקיונות והסדר, חברת קומפקטוס מסבירה איך אפשר לעשות סדר גם כשיש אחסון משותףכולנו אוהבים לעשות שופינג, העניין הוא שאנחנו לא אוהבים לזרוק את המוצרים הישנים שלנו. אנחנו שומרים אותם במחסן למקרה ש… וכך גם נראה המחסן שלנו, לפעמים הוא כל כך עמוס ולא מסודר, שלא לומר בבלגן, עד שאנחנו בקושי מצליחים להכניס לשם רגל (מישהו אמר ערימת אופניים?).
וכאשר מדברים על אחסון משותף, העניין חמור עוד יותר.

אחסון משותף הוא אחסון שנתקלים בו לרוב בבניינים רבי קומות. כיוון שבבניינים אלו ישנן דירות רבות (לפעמים אף יותר ממאה) למהנדסים לא התאפשר לבנות מחסן לכל דירה ודירה, ולכן הדיירים נאלצים להסתפק במחסן לכל קומה. כלומר, כל דיירי הקומה חולקים במחסן אחד. מבחינת הבלגן, אפשר רק לתאר איך נראה מחסן לבית משותף.

מחסן בבית משותף- עושים סדר
במרבית המקרים הדיירים שחולקים מחסן משותף מחליטים שכל דייר מקבל קיר שבצמוד אליו הוא יאחסן את מוצריו. העניין הוא שלעיתים יש יותר מארבעה דיירים בקומה וגם לא תמיד ברור מהו העומק המוקצה לכל דייר ודייר.

מערכת מדפים ERREX לאחסון בשטח משותף

מדובר במערכת מדפים שעשויה ממתכת מגולוונת, לכן היא מתאימה לתנאים השוררים במחסן שנמצא לרוב בקומת הכניסה או בתוך החניון – מקום שייתכנו בו לחות, טחב, רטיבות ואבק (הרי בינינו, גם בפסח אף אחד לא מנקה את המחסן שלו).

מערכת המדפים ERREX יכולה להגיע לגובה של חמישה מטרים ואף יותר, דבר שמתאים כמו כפפה ליד למחסנים כיוון שבהרבה מקרים תקרת המחסנים הינה גבוהה, וכך מערכת המדפים יכולה לנצל גם את שטחי האחסון הנמצאים מעלה מעלה.
אבל לא רק לגובה, את מערכת המדפים אפשר גם לתכנן לפי מידות הרוחב והעומק הרצויות והיתרון הגדול הוא שאפשר לקבוע מספר שונה של מדפים בכל עמודה ועמודה (בהתאם לפריטים המאוחסנים).
מערכת המדפים ERREX יכולה גם לשאת משקלים כבדים של מאות קילוגרמים- טלוויזיות, ספרים ישנים, קלסרי לימוד עבי כרס, משקולות שקנינו כדי לעשות כושר (והכושר פשוט לא הסתייע) ואפילו את אוסף האבנים שלנו מהטיול לסרדיניה.

תודות למערכת המדפים למחסן כל דייר ודייר מקבל מספר עמודות שבהן הוא מאחסן את חפציו והסדר חוזר למחסן.

חולקים מחסן לבית משותף? רוצים לעשות סדר בבלגן?
התקשרו אלינו ונשמח לייעץ 057-9426666

מדפים למחסן משותף קומפקטוס 300x208 מדפי ERREX למחסן משותף


אחסון במחסן משותף מדפי קומפקטוס 185x300 מדפי ERREX למחסן משותף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים