מידוף לעסק

בין שאתם תאגיד שמגלגל מיליונים ובין שיש לכם חנות שכונתית או עסק משפחתי קטן- כל עסק באשר הוא זקוק למידוף. חברת קומפקטוס מסבירה כל מה שרציתם לדעת על מידוף לעסקמידוף לעסק אינו רק מדפים פשוטים או כונניות שנועדו לאחסן ניירת וקלסרים. מידוף לעסק כולל גם מערכות מתקדמות של אחסון החל ממתקני קומפקטוס וכלה במערכות אחסון אוטומטיות חכמות הפועלות על-פי עקרון המדף למחסנאי.

חיסכון במקום
זה לא סוד שכיום מחירי הנדל"ן נמצאים בנסיקה, ואנחנו משלמים על כל מ"ר בעסק.
העניין הוא שאם ניתן את הדעת לצורה שבה אנו מאחסנים את הניירת והמוצרים שלנו, נוכל לחסוך במקום ולמעשה, נוכל לאחסן יותר פריטים בפחות שטח, וכך ננצל את השטח הנותר לדברים אחרים- למשל, פינת עבודה, פינת ישיבת או שטח תצוגה גדול יותר כשמדובר בחנות או בעסק שמוכר מוצרים. מתקן קומפקטוס למשל, יכול להגדיל ב- 100 אחוזים את נפח הקיבול של שטח אחסון נתון.

בבואכם לבחור מידוף לעסק, חשוב שתיקחו בחשבון את הדברים הבאים

מערכת המדפים עצמה

תדירות שימוש- האם הפריטים שאתם מעוניינים לאחסן נמצאים בשימוש שוטף או שאתם זקוקים להם רק לעיתים רחוקות. הדבר יכול להשפיע הן על מיקום המידוף (קרוב למשרד או דווקא במחסן) והן על ההחלטה האם להשתמש במידוף פתוח או סגור.
עניין של משקל- התאימו את מערכת המידוף בהתאם למשקל המוצר, מוצרים כבדים זקוקים למערכות מידוף חזרות ויציבות (רצוי ממתכת).
יקר ערך- מוצרים יקרי ערך מוטב לאחסן בתוך ארונות סגורים תחת מנעול ובריח (מחשש לגניבות). הוא הדין בנוגע למוצרים רגישים שעלולים להיפגע מאבק ומלכלוך. במקרה של רכיבים אלקטרוניים שעלולים להיפגע עקב חשיפה לשדה מגנטי זה או אחר – כדאי לייצר מערכת מידוף מיוחדת שאינה פוגעת ברכיבים.

תנאי השטח
על מנת לנצל היטב את שטח האחסון, מוטב להזמין יועץ מומחה של מידוף עסקי.
היועץ ידע להתאים לכם את מערכת המידוף המתאימה לצרכים שלכם וזאת בהתחשב בתנאי השטח- למשל, חלונות, צינורות מים או חוטי חשמל, ובנוסף, יספר לכם על פתרונות אחסון שלא הכרתם.

מחפשים מידוף לעסק?
צרו קשר עם מומחי המידוף של קומפקטוס לקבלת ייעוץ חינם – 057-9426600

מידוף לעסק פתרונות מידוף חכמים 219x300 מידוף לעסק

פתרונות מידוף ניידים לעסק קלסרים 214x300 מידוף לעסק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים