אחסנה כבדה

אל על, אוסם וחברת חשמל – הן רק דוגמאות בודדות לחברות שבחרו בפתרונות שחברת קומפקטוס מציעה בנושא של אחסנה כבדה. מהו הפתרון שחוסך מאות אחוזים משטח האחסון? הכל בעמוד שלפניכם
מפעלים וחברות תעשייה גדולות זקוקים למחסנים נרחבים. העניין הוא שכשיודעים לבחור במידוף הנכון, ניתן להכפיל ואפילו לשלש את הקיבולת המיועדת לאחסון (חשבו כמה כסף תוכלו לחסוך כשלא תצטרכו לשכור שטח אחסון עבור מחסן נוסף!).
אחד הפתרונות שחברת קומפקטוס מספקת עבור אחסנה כבדה הוא מתקן הקומפקטוס.
כן, ניתן לייצר מתקני קומפקטוס גם עבור אחסנה כבדה.

בין השורות

כשמדברים על מתקן קומפקטוס בהקשר של אחסנה כבדה, אנו למעשה, מדברים על מערכות ניידות במחסן.
עם עובדות אי אפשר להתווכח. כיוון ששינוע המשטחים במחסן שבו יש אחסנה כבדה מתבצע באמצעות מלגזות, המרווח הדרוש בין שתי שורות מדפים נתונות הינו בדרך כלל 2.5-4 מטרים (דבר המבזבז את שטח האחסון).
אבל, כאשר משתמשים במתקן קומפקטוס, ניתן להצמיד את שורות המדפים זו לזו ולפתוח מעבר רק במקום שממנו יש להוציא או לאחסן סחורה. הואיל וכך מתקן הקומפקטוס חוסך את הצורך במעבר נפרד לכל שורת מדפים ומכאן מתאפשר חיסכון עצום בשטח האחסון!מקרה לדוגמא
ניקח לדוגמא את המקרה של אוסם שדרות.
במחסן מבוקר אקלים יושם פתרון של מתקן קומפקטוס למשטחים. המתקן הגדיל את הקיבולת של המחסן ביותר מ- 130 אחוזים!
החיסכון משמעותי במיוחד משום שכל יחידת נפח של מחסן ממוזג עולה כסף רב.
במקרה זה, חברת קומפקטוס יצקה בטון מחוזק ומוחלק ברצפת המחסן ושיקעה בו את המסילות המיועדות למתקן, זאת על מנת לאפשר נסיעה חלקה של המלגזות בין המדפים.
על המסילות הורכבו עגלות דו צדדיות ארוכות (18 מ') ועליהן 3 קומות של משטחים. כדי להניע את כל המשטחים הותקנו 2 מנועים בכל עגלה למשקל של 200 טון.
כדי למנוע את נדנוד המשטחים תנועת העגלות כוללת האצה והאטה מבוקרות.
פקודות הפתיחה והסגירה של המעברים מבוצעות על-ידי שלט רחוק בידי המלגזן או בעזרת כפתורים שעל גבי לוח הפיקוד של כל עגלה.
בשל המידות הגדולות, המשקלים הרבים ועוצמת המנועים נדרשו אמצעי בטיחות מיוחדים כגון גששי קרבה, תאים פוטואלקטריים, נורות אזהרה ומפסקי בטיחות.
בלינק הבא תוכלו להתרשם ממתקן הקומפקטוס שהותקן באוסם שדרות- סרטון קומפקטוס לאוסם שדרותמעוניינים לשמוע עוד על פתרונות עבור אחסנה כבדה?
התקשרו ונשמח לעזור 04-6250216

אחסנה כבדה אסם שדרות קומפקטוס 228x300 אחסנה כבדה

אחסנה כבדה אל על קומפקטוס 275x300 אחסנה כבדה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים