מידוף מודולרי של Famepla

מידוף מודולרי של חברת Famepla

נתיבי גז ישראל, סימנס, צ.ל.פ תעשיות בע"מ (אריזות של חטיפים), חברות שונות בתעשיות הביטחון, אגן כימיקלים, רכבת ישראל וטבע- הן רק דוגמאות בודדות לחברות הרבות שבחרו מידוף מודולרי של חברת Famepla. אז מה כל כך מיוחד ב- Famepla? ולמה מדובר בפתרון המושלם עבור מי שמחפש מידוף מודולרי?

נעים להכיר
מערכות מידוף מודולרי של חברת Famepla הן מערכות מידוף איכותיות מתוצרת איטליה, הנמכרות בארץ בבלעדיות על-ידי חברת קומפקטוס.
מערכות מידוף מודולרי אלו מתאימות לכל מקום- למשרד, למחסן, למעבדה ולאן לא, לכן לא בכדי חברות בעלות שם בחרו במידוף זה עבורן.
ממערכות מידוף אלו אפשר ליצור למשל, ארונות ודלפקי אחסון , מערך קיר משולב , מערך קיר מגירות ומדפים, עמדות עבודה, ארונות כלים, ארונות דלתות כנף(ציר) והזזה , ארונות "לוקרים" ועוד ועוד.

היתרונות של Famepla

אין-ספור שילובים
מערכות מידוף מודולרי של Famepla בנויות ממסגרות המגיעות ב- 6 אורכים שונים, ב- 2 עומקים וב- 6 גבהים- בצורה זו ניתן ליצור 72 מידות שונות של יחידות אחסון! ועוד לא ציינו שאת יחידות האחסון ניתן לחבר באין-ספור שילובים.
עוד חשוב לדעת, כי בכל אחת מיחידות האחסון ניתן להרכיב מדפים מתכווננים (בכדי ליצור מרווחים שונים בהתאם לגודלם המשתנה של הפריטים המיועדים לאחסון), ניתן לשלב מגירות אופקיות (רגילות) ואנכיות ולערוך חלוקה פנימית מיוחדת בתוך המגירות עצמן בהתאם לצרכי הפריטים המאוחסנים (למשל, מעמדים לדיסקים), ניתן לשלב מתלים לכלים וכן, פתרונות רבים של מידוף מודולרי. כך לדוגמא, ניתן לשלב במערכות אלו מדפים נשלפים, משטחי עבודה מעץ וקופסאות אחסון מפלסטיק.

מהות החומר

מערכות מידוף מודולרי של Famepla עשויות מפלדה באיכות גבוהה. הפלדה צבועה בצבעיים איכותיים, עמידים וידידותיים לסביבה.

תעשיית מפתח

לשם שמירה על המוצרים המאוחסנים, מערכות המידוף מצוידות במערכת נעילה מרכזית, מנעול צילינדר בטיחותי ושני מפתחות.

מעוניינים לשמוע עוד על מידוף מודולרי? צרו קשר כאן או התקשרו ונשמח לעזור 057-942-6666

מידוף מודולרי קומפקטוס 300x269 מידוף מודולרי של Famepla

מידוף מודולרי מדפים קומקפטוס 300x224 מידוף מודולרי של Famepla

מדפים מודולרים קומפקטוס 300x247 מידוף מודולרי של Famepla

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים