מתקני תצוגה לתערוכות

מחפשים מתקני תצוגה לתערוכות? לחברת קומפקטוס יש פתרון מצוין. תשאלו את תיאטראות ישראל

צריכים להציג את מרכולתכם בתערוכות? שוברים ת'ראש באילו מתקני תצוגה לתערוכות כדאי לכם להשתמש? לחברת קומפקטוס יש את הפתרון המושלם עבורכם.

איך בוחרים מתקני תצוגה לתערוכות?
מתקני תצוגה לתערוכות צריכים להיות מתקנים בעלי כושר ניידות, קלים להרכבה, קלים לפירוק ובנוסף, עשויים מחומר שלא נפגע בעת מלאכת ההרכבה והפירוק וכמובן, בטיחותיים ומתאימים בגדולם לפריטים המוצגים בתערוכה.

מסיבה זו ערכת מדפי ERREX היא הפתרון האופטימלי עבור מתקני תצוגה לתערוכות.
זאת משום שהמדפים הנמצאים בערכה הם מדפי מתכת מגולוונים ועל כן הם אינם נפגעים בעת מלאכת ההרכבה והפירוק ומסיבה זו הם אף מספקים את החוזק, היציבות והבטיחות הדרושים. יתר על כן, מדפים אלו מגיעים במגוון מידות והמציג בתערוכה יכול "לשחק עם המידות" ולהתאים את המרווחים בין כל מדף ומדף בהתאם לפריטים המאוחסנים (מישהו אמר מודולריות?).

על תיאטראות ישראל ועל התערוכה בברלין
מסיבה זו כאשר תיאטראות ישראל השתתפו בתערוכה בין-לאומית בברלין הם בחרו להציג את מרכולתם (במקרה ספציפי זה- בובות ראווה של רקדנים) באמצעות ערכת מדפי ERREX שנרכשה מחברת קומפקטוס.
כך, כאשר ערכת המדפים מפורקת, תיאטראות ישראל שלחו אותה בקלות לברלין. משהגיע מועד התערוכה, בשל קלות ההרכבה, הם הרכיבו (ומאוחר יותר פירקו) את ערכת מדפי התצוגה בכוחות עצמם, וזאת מבלי להזדקק לאנשי מקצוע (דבר המייקר באופן ניכר את העלויות).
בחלוף התערוכה בברלין, תיאטראות ישראל נותרו עם מתקני תצוגה שיכולים לשמש אותם בתערוכות עתידיות בכל רחבי העולם, גם במקרים שבהם הפריטים המוצגים יהיו שונים בגודלם ובמהותם.

מעוניינים לשמוע עוד על מתקני תצוגה לתערוכות?
צרו איתנו קשר או התקשרו ונשמח לעזור
057-942-6666

מתקני תצוגה לתערוכות קומפקטוס 300x226 מתקני תצוגה לתערוכות

מתקן תצוגה לתערוכה קומפקטוס 211x300 מתקני תצוגה לתערוכות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים