תפקיד המדף בעיצוב משרדים

כאשר מחירי הנדל"ן מרקיעים לשחקים והמשרד נאלץ לשלם על כל מ"מ, אין ספק שהדבר נותן את אותותיו גם בתחום הריהוט והמידוף המשרדי. מתקן קומפקטוס ייחודי מציע פתרון חסכוני ובה בעת שומר על הלוק העיצובי של המשרד. Mobilus- המילה האחרונה בנושא של עיצוב משרדים

תיקי לקוחות, חשבונות, קבלות, תכתובת עם ספקים, הוצאות שוטפות ואפילו ספרות מקצועית- בכל משרד באשר הוא יש ניירת שזקוקה לאחסון. הבעיה היא שהניירת הזקוקה לאחסון תופסת מקום במשרד, ומקום זה לא תמיד עולה בקנה אחד עם מחירי הנדל"ן שלא מפסיקים להמריא, לכן האופציה לשכור שטח נוסף לשם אחסון לא תמיד אפשרית מבחינה כלכלית (והבלגן במשרד חוגג!).מה עושים?
לחברת קומפקטוס יש פתרון אחסון אשר לא רק חוסך בשטח הנדל"ני אלא גם מהווה את הטרנד החם בנושא של עיצוב משרדים.

תכירו את מתקן Mobilus.

מתקן Mobilus הינו סוג של מתקן קומפקטוס.
מתקן זה מורכב מכמה עגלות מדפים אשר נעות על מסילות, הן נצמדות זו לזו וניתן לפתוח אותן במעבר המבוקש. כיוון שכך, המתקן חוסך רבות בשטח האחסון (במקרים מסוימים ביותר מ- 200 אחוזים!). וכך כל משרד ומשרד יכול לאחסן ניירת רבה יותר באותו שטח נתון (או לחלופין, לנצל את השטח שהיה מיועד לאחסון לשם צרכים אחרים).
מבחינת חלוקה פנימית, ניתן לעצב את המדפים בצורה שונה ובמרחקים שונים זה מזה (תלוי בניירת המאוחסנת) ואף לשלב מגירות נשלפות, מתקן מיוחד לתיקיות נשלפות, קופסאות אחסון ועוד ועוד. מעבר לחיסכון במקום, חלוקה פנימית מותאמת אישית זו, יוצרת סביבת עבודה נעימה.

מבחינת עיצוב משרדים, מתקן Mobilus משתלב היטב עם הלוק של המשרד. לא עוד מערכת מדפים עמוסה שאינה נגמרת ועומדת להתבקע, כאן הניירת מוצנעת באופן מסודר בתוך המתקן ועל גבי החזית החיצונית (זו שפונה לכיוון המשרד) ניתן לשלב עיצובים המתאימים לאופיו של המשרד. כלומר, חזית המתקן היא דקורטיבית, ניתן להזמינה בצבעים שונים ואף לשרטט עליה עיטורים שונים, מסרים שיווקיים, את לוגו המשרד וכיד הטובה עליכם, כך שלמעשה, לא הוספתם למשרד רק מדפים אלא גם רוח עיצובית חדשה.

רוצים לשמוע עוד על עיצוב משרדים וכיצד באמצעות מידוף נכון אפשר לשמור על לוק משרדי מקופד וחדשני? חברת קומפקטוס תשמח לעיין בתוכניות המשרד שלכם ולהציע פתרונות יצירתיים. התקשרו- 057-942-6666

עיצוב משרדים עם מובילוס 300x246 תפקיד המדף בעיצוב משרדים

עיצוב משרדים compactus mobilus 300x199 תפקיד המדף בעיצוב משרדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים