רעיונות לעיצוב הבית

המחסן עולה על גדותיו? שוברים ת'ראש איפה לאחסן את כל הספרים שצברתם במהלך השנים? לחברת קומפקטוס יש פתרונות אחסון יצירתיים. על רעיונות לעיצוב הבית ועל התמודדות עם ארון הספרים

לכל אחד מאיתנו יש בבית ספרייה. אצל חלקנו היא קטנה ואצל חלקנו היא תופסת מקום נכבד מהסלון או אפילו מקבלת מקום של כבוד בחדר נפרד. אבל מה עושים כאשר הבית צר מלהכיל את הספרים או את המוצרים שלנו? ומה עושים כשאנו עוברים לבית קטן יותר אבל לא רוצים לוותר על הספרייה המכובדת שלנו? לחברת קומפקטוס יש רעיונות לעיצוב הבית.

מתקן קומפקטוס ביתי

זה אמנם נכון שמתקן קומפקטוס הינו מתקן שכיח בעיקר במשרדים, במחסנים, בחנויות ובמפעלים, אבל הוא בהחלט יכול גם להיות פתרון אחסון מצוין בבתים פרטיים.
סיפור מקרה- הגיעה אלינו לקוחה, אישה מבוגרת, אשר מפאת גילה החליטה לעבור לגור בבית קטן יותר. משום שגודל הבית הצטמצם, הצטמצם בהתאם גם השטח המיועד לאחסון הספרים. ובמקרה שלה, היה מדובר באוסף מכובד של ספרי אומנות ותנ"ך.
חברת קומפקטוס בנתה עבור אותה אישה מתקן קומפקטוס לשימוש ביתי.
המתקן נבנה לפי מידות החדר בבית הלקוחה. המתקן מנה שלוש עגלות ניידות דו צדדיות
ולמרות שמדובר במתקן בעל מידות המתאימות למתקן בעל הנעה ידנית, בשל גילה של הלקוחה, ההנעה שנבחרה לעגלות היתה הנעה מכנית.
עוד, כדי להקל על הלקוחה, החלוקה הפנימית של העגלות ניתנת לשינוי בקלות, כך אם בעתיד היא תבקש לשנות את המרווחים שבין המדפים, היא תוכל לעשות זאת בקלות ובכוחות עצמה.
כיוון שמדובר במתקן קומפקטוס ביתי, היה חשוב עד מאוד שהמתקן ישתלב עם הקונספט העיצובי של בית הלקוחה. מסיבה זו המתקן נצבע בצבעים צבעוניים המתכתבים עם העיצוב הרווח בביתה.
בנוסף לתכנון, ייצור, אספקה והתקנה של מתקן קומפקטוס בבית הלקוחה, חברת קומפקטוס גם ייצרה, סיפקה והתקינה כונניות נוספות על הקירות בחדר המאחסן את המתקן.מעוניינים לשמוע עוד על רעיונות לעיצוב הבית? חברת קומפקטוס תשמח לעיין בתוכניות הבית שלכם ולהציע רעיונות יצירתיים שחוסכים מקום. התקשרו-
057-942-6666

רעיונות לעיצוב הבית מתקן קומפקטוס ביתי 270x300 רעיונות לעיצוב הביתרעיונות לעיצוב הבית מדפים קומפקטוס 300x236 רעיונות לעיצוב הבית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים