שרפרפים

מחליפים את הסולם, נעים על גלגלים אך בה בעת בטיחותיים ואפילו משמשים ככיסא- מה שרציתם לדעת על שרפרפים ניידים. בדרך למעלהמי מאיתנו לא היה מייחל לעוד כמה ס"מ שיעזרו לו להוריד את הספר, את הצלחת או את הבגד מהמדף העליון? כיום אפשר למצוא בשוק שרפרפים בטיחותיים ולהשאיר את הסולם במחסן.

השרפרף העגול

חברת קומפקטוס מוכרת שרפרפים ניידים בטיחותיים אשר מהווים תחליף לסולם.

תוספת גובה- שרפרפים אלו הינם שרפרפים עגולים המורכבים משתי קומות, כאשר הקומה הראשונה מספקת לנו תוספת של 22 ס"מ והקומה השנייה מוסיפה לנו עוד 21 ס"מ.
סך הכל השרפרפים הללו מאפשרים לנו לטפס על 43 ס"מ.
קוטרם של השרפרפים הוא 44 ס"מ וכושר הנשיאה שלהם עומד על 150 ק"ג. מכאן, שאנו יכולים לשאת בידינו גם חפצים כבדים.

מתגלגלים- השרפרפים זזים באמצעות גלגלים הנעים לכל הכיוונים, לכן אפשר לנייד את השרפרפים בקלות (לא צריך להחזיקם ביד- רק לגלגל). בנוגע לבטיחות, הסירו דאגה מליבכם, כאשר דורכים על השרפרפים, הגלגלים שלהם ננעלים ובד בבד טבעת הגומי הנמצאת בתחתיתם, מתהדקת באופן מלא לקרקע, דבר המאפשר יציבות ובטיחות.

איכות וצבע- השרפרפים עשויים מפלסטיק קשיח ואיכותי ונמכרים במגוון צבעים- אדום,
כחול, אפור בהיר, אפור כהה ושחור.

מגוון שימושים
שרפרפים ניידים אלו נפוצים בשימוש בספריות, בחנויות, במחסנים ואפילו בשימוש ביתי- למשל, שרפרף אמבטיה בטיחותי אשר מסייע לילדים להיכנס בבטחה לאמבטיה ומשמש כתוספת גובה בעת שהילדים מצחצחים שיניים מעל הכיור או שרפרף הנמצא בחדר הארונות ומסייע בשליפת בגדים המאוחסנים במדפים העליונים.
בנוסף, השרפרפים לא משמשים רק כתוספת גובה, בשל צורתם העגולה ובשל החומר האיכותי שממנו הם עשויים, השרפרפים משמשים גם ככיסא (גלגלי השרפרפים ננעלים גם בעת הישיבה), וכך ניתן לשבת ולנוח עליהם בין ביצוע המטלות השונות. ספריות רבות אגב, נוהגות להשתמש בשרפרפים אלו כמושב של המספר בשעת הסיפור.

מעוניינים לשמוע עוד על שרפרפים ניידים? חברת קומפקטוס תשמח למסור לכם פרטים נוספים על שרפרפים ועל דרכי הגעה נוספות למוצרים המאוחסנים בצורה גבוהה. התקשרו- 057-942-6666

שרפרף נייד בטיחותי קומפקטוס 259x300 שרפרפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים