מדפים למחסן בבית

מה עושה משפחה שיש לה 15 אלף ספרים? איפה מוצאים מדפים למחסן שיכולים לאחסן כמות גדולה של ספרים בבית? מה עושים כשהספרים שונים זה מזה בגודלם? ואיך מתאימים את המדפים למבנה המחסן (מישהו אמר הנמכת תקרה?) – מול ארון הספרים

לחברת קומפקטוס פנתה משפחה המתגוררת בבית שמש וסיפרה כי יש ברשותה מחסן ספרי תורה ובו כ- 15 אלף ספרים. המשפחה ביקשה מחברת קומפקטוס שתספק לה מדפים למחסן המתאימים לאחסון כה רב של ספרים.

חברת קומפקטוס התאימה את המדפים תוך התחשבות בגודלם של הספרים ובמבנה המחסן עצמו, כך שהמחסן יכיל מקסימום ספרים תוך ניצול מרבי של החלל המיועד לאחסון.

חומר טוב – המדפים שנבחרו הם מדפים מסוג errex של חברת מרסגליה, תוצרת איטליה.
מדובר במדפי מתכת מגולוונים, חומר קלאסי עבור מדפים למחסן, כיוון שהם אינם נפגעים מלחות וממזיקים.

סדר גודל – מדפים למחסן מסוג errex הם מודולריים (ניתנים להזזה כל 2.5 ס"מ), לכן ניתן היה להתאים את המדפים לגודלם של הספרים עצמם, הרי לא כל הספרים מגיעים באותו הגודל ובאותו המשקל. כך, עבור ספרים גדולים תוכננו מדפים בעומק של 40 ס"מ (ולא 22-25 ס"מ עבור ספרים סטנדרטיים).

חושבים מחוץ לקופסא – כיוון שהספרים הקטנים לא אוחסנו ישירות על גבי המדפים אלא בתוך קופסאות, מדפים למחסן מסוג errex היו פתרון מצוין, כיוון שהם מודולריים וניתן לשנות את המרווחים ביניהם, וכך בחלק מהמדפים המרווחים תוכננו במיוחד בהתאם לגודל הקופסאות.

על הגובה – חברת קומפקטוס תכננה את המדפים כך שינצלו באופן מקסימלי את החלל המיועד לאחסון. באופן זה מערכת המדפים נקבעה בהתאם לגובה התקרה. יש לציין כי במקרה הספציפי הזה, התקרה הייתה גבוהה יותר מתקרה סטנדרטית ובכל זאת עמודי המדפים הגיעו ממש עד לתקרה. יש לציין כי במקומות שבהם הייתה הנמכת תקרה ונישות מיוחדות, העמודים נחתכו והותאמו למחסן כמו כפפה ליד.

חברת קומפקטוס הינה המשווקת הבלעדית בארץ של מדפים למחסן מסוג errex

מחפשים מדפים למחסן? רוצים לעשות סדר במחסן הביתי? חברת קומפקטוס תעיין בתוכניות שלכם ותמצא לכם פתרון אחסון איכותי ויצירתי המנצל באופן מקסימלי את החלל המיועד לאחסון. התקשרו 04-6250216

עלון ERREX

MG 62491 199x300 מדפים למחסן בבית

 

MG 62441 300x199 מדפים למחסן בבית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים