מכון ואן ליר – מדפים זזים בספרייה

ספריות רבות אשר רוצות להכפיל את החלל המיועד לאחסון מוותרות על מדפים נייחים ובוחרות במתקן קומפקטוס. כבר למעלה מעשר שנים שמכון ואן ליר בירושלים נהנה ממתקן זה – על מדפים שזזים

מכון ואן ליר נמצא בירושלים, הוא משמש כמכון לימודי ובו ספרייה המשתרעת על פני שתי קומות. בקומה השנייה של הספרייה, הספרים מאוחסנים על גבי מדפים הנמצאים בתוך מתקן קומפקטוס. חברת קומפקטוס תכננה, ייצרה והתקינה מתקן זה במכון ואן ליר. הפרויקט התרחש לפני כעשר שנים.

חברת קומפקטוס התאימה את מתקן הקומפקטוס במיוחד לפי התנאים השוררים במכון ואן ליר ולפי צרכי המקום.

עולים על הבמה - בחלל המיועד לאחסון היתה במה/נישה אשר לא ניתן היה לשנותה. מסיבה זו מתקן הקומפקטוס נבנה ישירות על גבי במה זו.

מדפים, מדפים - מתקן הקומפקטוס בנוי מעגלות שבתוכן מדפים. המתקן מורכב מעשר עגלות מדפים דו צדדיות (הגישה אליהן היא משני הצדדים) ניידות, משתי עגלות מדפים חד צדדיות נייחות הנמצאות בקצוות המתקן ומעגלת מדפים דו צדדית נייחת, אשר תפקידה לפצל את מתקן הקומפקטוס לשניים, וזאת בכדי לאפשר שימוש של שני סטודנטים לפחות בו זמנית.

מידה טובה - בהתאם למידות הבמה, עגלות המדפים הינן באורך של 250 ס"מ וגובה המתקן הינו 225 ס"מ. והמידות בתוך העגלות עצמן- עומק מדפים 22 ס"מ, גובה בין מדפים 30 ס"מ בממוצע. יש לציין כי המדפים הינם מדפים הניתנים לשינוי כל 1.25 ס"מ וכי אפשר לעשות זאת בקלות רבה.

גוון קלאסי - לבקשת הלקוח, על מנת להתאים את מתקן הקומפקטוס לקו העיצובי השולט במקום, המתקן עצמו נצבע בגוון בהיר קלאסי.

רוצים לנצל את חלל האחסון באופן מקסימלי? חברת קומפקטוס מתמחה בתכנון, בייצור ובהתקנה של מתקני קומפקטוס (עגלות מדפים זזות). החברה תעיין בתוכניות שלכם ותמצא לכם פתרון אחסון איכותי ויצירתי. התקשרו – 04-6250216

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים