מדפי מתכת בספריית קיבוץ עין החורש

מדפי מתכת בגוון קרם עם נגיעות טורקיז וחיפוי עץ בדפנות, וגם מדפי מתכת נמוכים לאגף הילדים ומדפי מתכת גבוהים לאגף הבוגרים – חברת קומפקטוס משתפת פעולה באופן מלא עם אדריכל הספריה בספרית קיבוץ עין החורש

בשליש הראשון של שנת 2014 חברת קומפקטוס תכננה, ייצרה והתקינה מדפי מתכת מתוצרת כחול לבן בספריית קיבוץ עין החורש.

ספרית קיבוץ עין החורש הינה ספריה ציבורית, משום כך היא תוכננה בהתאם לאזורי קהל יעד- אגף ילדים, אגף נוער, אגף בוגרים ואגף עיון.

חברת קומפקטוס תכננה את המדפים בספרייה תוך שיתוף פעולה מלא עם צוות הספרניות ואדריכל המקום ובכל אגף הותקנו מדפי מתכת בהתאם למאפייניו של ציבור המשתמשים ולמאפייני הספרים המאוחסנים.

משחק ילדים - באגף הילדים בספרייה נמצאים חלונות נמוכים, לכן הותקנו בו מדפי מתכת בגובה של  120 ס"מ ובעומק של 30 ס"מ.

נוער, נוער נוער - באגף הנוער בספריה הותקנו מדפי מתכת בגובה של 180 ס"מ ובעומק של 25 ס"מ.

בוגרים - באגף הבוגרים הותקנו מדפי מתכת בגובה של 225 ס"מ ובעומק של 30 ס"מ.

עיון ויעץ- באגף העיון והיעץ הותקנו מדפי מתכת בגובה של 225 ס"מ ובעומק של 30 ס"מ.

הגודל כן קובע - יש לציין כי ניתן להזיז את גובה המדפים כל 1.25 ס"מ (ממוצע של 30 ס"מ בין המדפים) וכך להתאים את גובה המדפים בהתאם לגודל הספרים המאוחסנים.

חפה עליי - בהתאם לבקשת האדריכל, דפנות מדפי המתכת חופו בחיפוי עץ המשתלב עם הלוק העיצובי במקום.

משחק הצבעים - כמו כן לבקשת האדריכל, הספרייה נצבעה בגוון של קרם ובאזור הילדים ובתצוגת הספרים בכניסה- שולבו גם נגיעות בצבע טורקיז. לגוונים אלו הותאמו גם מוצרים משלמים לספריות כגון שרפרפים, עגלות ספרים, תיבת החזרה, תומכי ספרים ועוד.

 

מחפשים מדפי מתכת לספריות? חברת קומפקטוס תעיין בתוכניות שלכם ותמצא לכם פתרונות מידוף איכותיים ויצירתיים וכל זאת תוך שיתוף פעולה מלא עם אדריכל הספרייה. התקשרו – 04-6250216

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים