בחירת מדפים למשרד שלכם

עם הקמת משרד חדש או שיפוץ משרד ישן, בין כל הגורמים מסביב מגיעה גם בחירת המדפים המתאימים. למדפים חלק חשוב בעיצוב המשרד, שכן הם משמשים לשמירת הסדר והנוחיות, וכן תורמים גם לעיצובו ולרושם שאתם יוצרים. המדפים יכולים לשמש לצורכי פתרונות אחסון וחיסכון במקום, דבר המאפשר שטח עבודה גדולה יותר. אפשר לומר שהמדפים בעצם "משרתים" את העסק שלכם- יש להתאים את המדף למשרד שלכם ולא את המשרד למדף.

כיצד לבחור את המדפים הנכונים?

ראשית יש לבחור את החומר ממנו עשוי המדף- עץ, פלסטיק, מתכת או זכוכית. על מנת לבחור יש קודם כל לבדוק את הצרכים שלכם ולתכנן את השימוש שלכם במדפים.

רצוי לשלב במשרד כמה שיותר מדפים ממתכת. כיום הם נחשבים למדפים האיכותיים ביותר. הם זולים, עמידים לאורך זמן ויכולים לשאת משקל כבר. ניתן לרכוש אותם בגדלים שונים שיתאימו למשרד שלכם.

לעומת זאת פלסטיק הוא חומר קל וניתן לשנות את מיקומו במשרד בקלות, כך שמדפי הפלסטיק מתגמשים גם לצרכי האחסון שלכם.

אם אתם בוחרים במדפי עץ יש לקחת בחשבון כי הם מקובעים ולא ניתן להזיזם. עם זאת, מדפי העץ תורמים למראה אלגנטי ורציני.

ניתן להשתמש במדפים דקורטיבים המתאימים לעיצוב הייחודי של המשרד. היתרון שלהם הוא שהם גם בעלי שימוש וגם תורמים למראה המשרד ועיצובו. ברוב המקרים מדפים דקורטייבים עשויים מעץ, אך ניתן למצוא גם ממתכת.

בחירת צבע המדפים צריכה להיות בהתאם לעיצוב המשרד. אם אתם רוצים שהמשרד שלכם ישדר רשמיות רצוי לבחור בצבעים כהים ואחידים, בהתאם לכך גם יהיה צבע המדפים. אם אתם רוצים לשדר צעירות ודינמיות, ניתן לשלב מדפים צבעוניים בגוונים שונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים