בחירת מדפים לחנות – היחס הקריטיבין שטח אחסון לשטח תצוגה

בחירת מדפים לחנות – היחס הקריטיבין שטח אחסון לשטח תצוגה

בעת תכנון מבנה של חנות מוצלחת, חשוב לתת את הדעת לפתרונות האחסון הנבחרים בשטח המצומצם העומד לרשותכם. החנות, שמטבעה תצטרך למצוא דרך אופטימאלית עבורה לחלוקת המקום (הלא גדול בדרך כלל) בין תצוגה לאחסון, תאפשר במרחבה למוכרנים מטעמה גם להגיש שירות ללקוח וגם – תוך כדי – לזהות פריטים מאוחסנים ולהציג אותם באופן מסודר, יעיל ומהיר בפני מתעניינים. איך עושים את זה? התשובה פשוטה – בבחירת המדפים לחנות – בוחרים אך ורק בפתרונות אחסון מעולים. לא מתפשרים על פחות.

קודם כל – לשמור על הפריטים

אם אתם פותחים חנות נעליים, עליכם לדאוג למערכות מידוף שיאפשרו לכם לאכסן כל נעל או קופסה, בכל גודל, מבלי לפגוע לא בנעל ולא בקופסה. אף לקוח לא רוצה לקבל את הנעל החדשה שלו בקופסה שנמעכה. לכן, פתרונות המידוף הנבחרים יספקו שטח אחסון מתאים – מדפים שמתאימים לקופסאות במידות "סטנדרטיות", ומדפים שמתאימים לקופסאות נעליים (או כל פריט מאוחסן אחר) במידות שונות.

תביאי לי את זה, ועכשיו

המוכרן המגיש שירות ללקוח לא יכול בדרך כלל "לקחת את הזמן" כשהוא עובר מאיזור התצוגה לאיזור האחסון להציע ללקוח פריטים. עליו לדעת בדיוק לאן לגשת ולמצוא את הפריטים המבוקשים במהירות ובקלות. לכן, על מדפים לחנות לאפשר גישה קלה (רצוי שפריטים שכיחים יאוחסנו נמוך) ועל מסדרי המוצרים לסדר את המוצרים בצורה ברורה, להכווין את המוכרן באמצעות שלטים לניווט מהיר בין המוצרים. חשוב להקפיד על החזרת כל פריט למקומו המדוייק אם המתעניין לא רכש אותו, על מנת למצוא אותו בקלות גם בפעם הבאה

ואם נדרש פתרון עיצובי שיהיה חלק מעיצוב החנות?

כיום, אין בעיה להפוך את המדפים בחנות לחלק מעיצוב החנות, עם צביעה, עיצוב ותליית אלמנטים מעוצבים עליהם. על מנת להפוך גם את פתרונות האחסון שלכם לחלק מהעיצוב, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מתמחים בעיצוב חנויות.

קומפקטוס – פתרון מנצח להעלאת יעילות האחסון

מדפי קומפקטוס הם שיטת אחסון יעילה במיוחד, בה רק חלק קטן של החנות מוקצה לאחסון והמעבר בין המדפים נפתח על פי הצורך. השיטה מאפשרת אחסון יעיל ואסתטי גם במקומות קטנים או בעלי מאפיינים ייחודיים, תוך שימוש בצידי המדף הגלויים לאזור התצוגה לצרכים עיצוביים. מומלץ לבדוק גם אפשרות זו בבחירת המדפים לחנות שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים