מדפים למשרד

מדפים למשרד

בין אם המשרד שלכם עוסק במכירה או טיפול במוצרים פיזייםובין אם המשרד שלכם מטפל, בסופו של יום, בעיקר בניירת, אתםבטח כבר יודעים שחיוני לדאוג לפתרונות אחסון איכותיים שיאפשרו למשרד להתנהל באופן מיטבי. אין מחיר לפקידה שיודעת איפה כל דבר מונח ועל מנת להקל על כל הנוגעים בדבר להתנהל ביעילות, כל מסמך ופריט אמורים להיות איפה שהיית מצפה שהם יהיו. איך עושים את זה? באמצעות תכנון נכון של מדפים למשרד, כל הטיפים, במאמר שלפניכם.

פתרונות האחסון המושלמים למשרד שלך

המדפים שתארגן למשרד שלך כנראה ישמשו עבור אחד משתיים – או לאחסון פריטים / ניירת שנמצאים בשימוש תכוף, ומערכת  מדפים שתשמש לאחסון מוצרים שאינם נמצאים בשימוש יומיומי, משהו כמו ארכיון. כל אחד ממערכות המדפים יתוכננו בנפרד על פי הצרכים השונים מאוד שלהם, ועל מנת להוות גורם מסייע בעבודה שוטפת ויעילה במשרד.

מדפים לשימוש רציף במשרד

המדפים שמהם תיקחו ותחזירו את הפריטים בהם אתם משתמשים בשגרת היום יום של המשרד יהיו קלים. הם יהיו בגודל מתאים למיקום ליד השולחן או במרחק קצר ממנו, וישנם אפילו מערכות מדפים קומפקטיות למשרד אותם ניתן למקם ממש מעל השולחן. מדפים אלה יכילו מעט פריטים והפריטים יהיו  בדרך כלל קלים. במדפים כאלה פחות חשובה ההתמצאות מפני שבדרך כלל הם מיועדים לשימוש אישי של עובד אחד, והם נגישים לו מאוד כך שהוא נוטה לדעת היכן אחסן את הפריטים השונים הנדרשים לו לעבודתו השוטפת.

מדפים לאחסון במשרד

המדפים המיועדים לאחסון פריטים שיש בהם צורך רק מדי פעם (או בכלל לא, למה שלא נהיה כנים), הם בדרך כלל מדפים למשרד הממוקמים באזור המיועד לאחסון (כמו ארכיון, ספריה, מחסן, חדר קלסרים, וכדומה) ועל פי רוב משתמשים בו כלל העובדים במשרד. כאן, חשוב לאפשר מדפים למשרד המותאמים הן לפריטים המאוחסנים (למשל בהיבט של גודל הפריטים ומשקלם) ושינצל באופן אופטימאלי את כל המקום המיועד לאחסון. במרבית המקרים הבחירה במדפים לארכיון המשרד נעשית בין מדפים ממתכת למדפים מפלסטיק במקרה של פריטים קלים (למשל, מספר קטן של קלסרים או פריטים במשקל קל). בכל מקרה אחר, נמליץ לשקול מערכת מדפים איכותית למשרד, עשויה מתכת, אם יש צורך אז להתאים אישית את גדלי המדפים ומימדיהם, ולאחסן באופן מבואר, ברור וצפוי כל פריט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים