מדפים מפלסטיק

מדפים מפלסטיק

מחפשים פתרון מושלם לאחסון הצעצועים בחדר הילדים? יש לכם גינה או מרפסת וחסרה לכם מערכת מדפים איכותית שתאפשר אחסון נגיד ונוח לדברים שאתם אוהבים להשתמש בהם? מדפים מפלסטיק הם הפתרון החכם ביותר לאחסון כאשר הפריטים המאוחסנים הם קלים, ויש להם כמה יתרונות ייחודיים. מהם? קיראו ותגלו!

מדפים מפלסטיק – בכל שעה, בכל מזג אוויר

מרבית מערכות המידוף ופתרונות האחסון המוכרים לנו עשויים או מתכת (מדפים ממתכת, מדפים מברזל, או אפילו מדפים מפח). מערכות מידוף אחרות עשויות עץ – פתרון אסתטי בעל אמירה ונוכחות, אבל בהחלט לא מתאים לכל מקום וגם לא תמיד פונקציונאלי לטווח ארוך. מדפים מפלסטיק הם פתרון אחסון נוסף. היתרון הגדול של פלסטיק הוא עמידות החומר ביחס לאפשרויות האחרות – בכל מזג אוויר, בכל טמפרטורה. אם הרוח אינה חזקה מספיק על מנת להפוך את המדפים (או אם היא כן חזקה מספיק אבל קיבעתם את המדפים היטב אל הקיר התומך) – אתם יכולים להיות רגועים שלמדפים שלום.

צבעוני ועליז, מתאים לכל חדר

פעמים רבות, מדפים מפלסטיק הם פתרון האידאלי עבור מדפים לבית, ובמיוחד חדרי מגורים כמו חדרי ילדים בהם יש לארגן כמות גדולה של צעצועים. המדפים המותאמים לצרכים אלה הם צבעוניים ועליזים, ואפשרויות העיצוב והסגנון שלהם לא מוגבלות.

להרכיב ולפרק, להרכיב ולפרק

מרבית מערכות המדפים מפלסטיק מגיעות בערכה הכוללת את המדפים ועמודים תומכים ("רגליים") בעלי תושבות שניתן להתאים אישית להרכבת המדפים על פי הגובה הרצוי. הפלסטיק הוא חומר קל משקל, וההתקנה, כמו גם הנשיאה, קלים. לאחר ההתקנה, ניתן לפרק ולהתקין מחדש את המדפים בצורה קלה וגמישה, כמעט ללא צורך בידע טכני, ב"ידיים טובות" או בכלי עבודה.

מתי מדפים מפלסטיק אינם הבחירה המועדפת?

מדפים מפלסטיק נתפשים (לא תמיד בצדק) אירעיים יותר ממדפים ממתכת או מדפים לספריה מעץ. זו הסיבה שעסקים, חנויות, ומשרדים נוטים פחות להשתמש בהם כפתרון האחסון המועדף עליהם. בנוסף, בדרך כלל פתרונות אחסון עשויים פלסטיק הם עמידים פחות לנשיאת פריטים כבדים, ובמקרים כאלה מומלץ לשקול מדפים ממתכת או מחומר אחר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים