מתי כדאי להעדיף מדפים ממתכת?

מתי כדאי להעדיף מדפים ממתכת?

בעולם פתרונות האחסון ניתן להשיג מדפים עשויים חומרי גלם שונים, כשהשלושה העיקריים הם פלסטיק, עץ, וסוגים שונים של מתכת. כשמדפי המתכת הם איכותיים ועמידים, הם מהווים את הפתרון הפופולארי ואולי הטוב ביותר לאחסון, במיוחד במחסנים מחוץ לבית. מהם היתרונות של מדפים ממתכת ואיך בוחרים את המדפים המתאימים לכם ביותר? במאמר שלפניכם.

מדפים ממתכת – פתרון האחסון הנפוץ ביותר

בעוד מדפים מעץ הם בעלי ייחוד אסתטי ומדפים מפלסטיק הם בדרך כלל קלים מאוד להקמה ופירוק, אנחנו רואים כי מדפים ממתכת הם פתרון האחסון הפופולארי למשרד או למחסן (בבית, לאחסון פריטים קלים, ההעדפה היא עדיין פלסטיק) – כמעט פי שלושה מחסנים בוחרים במדפים ממתכת כפתרון האחסון שלהם ביחס למחסנים הבוחרים מדפים מפלסטיק או אחרים. הבחירה מושפעת, כמובן, גם מסוג וממשקל המוצרים המאוחסנים, חשיבות האסתטיקה ביחס לפונקציונליות בבחירת פתרונות האחסון, וייחודיות המידות למדפים הנדרשים.

למה דווקא מדפים ממתכת?

מערכות מידוף ממתכת הן בעלות יתרונות רבים על פני מתחריהם  מחומרים אחרים – מדובר מחומרים קלים בדרך כלל, נוחים לנשיאה, פירוק והרכבה מחדש, בעלי אפשרויות ווריאציות שונות להרכבה, כאשר החומרים (בדרך כלל מדפים מברזל, יש גם מדפים מפח) הם עמידים מאוד לאורך שנים ובמערכות מידוף איכותיות הם גם לחלוטין עמידים מפני רטיבות עם גימור מונע היווצרות חלודה. בדרך כלל הבחירה במדפי מתכת היא בחירה לשנים ארוכות, ומתאימה לאחסון של פריטים במשקלים שונים מקל ועד כבד. המגוון בשוק מאפשר מציאת מערכות מדפים במידות שמתאימות לשטח האחסון שלכם, בגובה באורך ובעומק המדף. מדפים ממתכת לא נחשבים הפתרון האסתטי המוביל (בעיקרבגלל שהם בדרך כלל מגיעים בצבע אפור אחיד) אבל במערכות מידוף מושקעות, כמו למשל מדפים למשרד או לחנות, ניתן למצוא או להזמין מערכות מדפים מעוצבים ממתכת ואפילו לעצבם במיוחד על פי השפה הגראפית של החנות.

ואם זה לא מספיק – מדפים ממתכת הם לא יקרים

המחיר היחסי של מדפים ממתכת ביחס למשך החיים הממוצע שלהם הוא נמוך – מהנמוכים ביחס לאפשרויות.

אם כן, מדפים ממתכת מציעים שלל אפשרויות ויתרונות כפתרון אחסון מועדף לחנות, לבית, למשרד ועוד. בחרו מערכת מדפים איכותית ותיהנו ממנה למשך שנים רבות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים