מדפים לחנות – כשעיצוב ותכנון נפגשים

אין זה חדש שעיצוב ותכנון מקדים הם שני גורמים חשובים כאשר מדובר באחוזי המכירות. זה לא סוד שכל חנות אשר מעוצבת באופן ייחודי המושך את העין גורם לכניסה גבוהה של לקוחות, מאריך את שהותם בחנות ומגדיל את אחוזי המכירות. השקעה בעיצוב ותכנון החנות הוא תהליך הדורש מחשבה והתאמה גם יחד. הדוגמא הקלאסית לכך היא חנות ממתקים. המדפים של חנויות ממתקים מאפשרים לבעל העסק לסדר את הממתקים, השוקולדים, הבובות והחטיפים בצורה מושלמת אשר תמשוך את העין וכמעט תמיד תביא להשלמת מכירה ליד הקופה. יש חשיבות גבוהה לאיך נתכנן את מדפי החנות, מה נשים בכל מדף, באיזו צפיפות, באיזו כמות בכדי לא ליצור עומס או חוסר, מדובר על שילוב בין נוחות, יצירת מגוון, שיווק ותכנון נכון.

מדפים לחנות - חשיבה עד הפרט האחרון

כאשר מתכננים ומעצבים חנות חשוב להתאים את מערכת המידוף לסוג החנות שלנו. לחנות בגדים, נעליים, צעצועים או חנות לכלי בית צרכים ומאפיינים שונים ולכן יש חשיבות בחומר ממנו יהיו עשויים המדפים. בנוסף, האורך, העומק והגובה של המדפים אשר מותקנים בחנות חייבים להיות סופר מדוייקים ולהתאים לקהל הלקוחות שלנו. תכנון חכם של מדפים יאפשר לנו בעתיד סביבת עבודה נוחה ויעילה, יאפשר ללקוחות החנות לגשת למוצרים ולהסתכל עליהם מבלי שהם מרגישים שהם מחפשים או מחטטים. מדפים אשר מתוכננים נכון מאפשרים לנו ליצור בחנות אוירה אופטימלית אשר מאפשרת לקונים להסתכל במוצרים השונים בנינוחות. המדפים אותם נציב בחנות חייבים להתשתלב בהרמוניה עם שאר הרהיטים או האביזרים הממוקמים בחנות. בבחירת מדפים לחנות מומלץ שלא להתפשר בשל העובדה שהמדפים ישמשו אותנו לאורך שנים רבות, יסייעו לנו לנהל בצורה נכונה את המלאי במחסן אשר בדרך כלל צמוד לחנות עצמה.

קומפקטוס - חיסכון אדיר במקום

מדפים לחנות המיוצרים בשיטת קומפקטוס מאפשרים לנו לחסוך משמעותית במקום. מדובר בשיטת אחסון חדישה וחכמה המאפשרת לנו לנצל רק חלק קטן מהחנות לאחסון ועדיין ליהנות מהרבה מקום במדפים. מערכת מידוף קומפקטוס מתאימה לכל אזור גדול וקטן תוך ניצול מקסימלי של כל השטח ושימוש בצדדים של המדף לצורך הנחת מוצרים לתצוגה.

קומפקטוס – מומחים בהתאמה ותכנון מערכות מידוף ואחסון

קומפקטוס מציעים ייעוץ ללא תשלום או התחייבות להתקנת מדפים לחנויות באופן שיתאים במיוחד לצרכים שלכם, על פי המאפיינים האינדיווידואליים שלה. פנו אלינו בהקדם, וקבלו עצת מומחה, הצעת מחיר, וטיפים רבים "על הדרך" לתכנון מערכות המידוף והאחסון המושלמות לחנות שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים