כיצד לפתור בעיות אחסון בבית ובמשרד?

מדפים לחנות

לעיתים קרובות אנחנו מוצאים את עצמינו נדרשים לפתרונות אחסון שונים, לעיתים אנחנו מוצאים את עצמינו מנסים (ממש בכוח) לחשוב מחוץ לופסה, על מנת להשיג מקסימום אחסון במינימום מקום / השקעה / שינויים. לפעמים אנחנו צריכים להסתדר עם פתרונות אחסון מקוריים במשרדים צפופים, לעיתים בבתים בעלי בעיית מקום ולעיתים מדובר על חדרים ספציפיים. בדיוק בשל כך טוב שיש פתרונות אחסון טובים, מעוצבים, ובעיקר חכמים שעוסקים בדיוק בנושאים הללו והופכים את חיינו להרבה יותר נוחים.
על אילו פתרונות מדובר? בואו אחרינו.

פתרונות אחסון – בעיית אחסון בבית או במשרד

בעלי נכסים (בין אם דירות או עסקים) מוצאים עצמם לעיתים קרובות תוהים בעניין דבר אחד: כיצד ניתן לעצב את המקום בטוב טעם אך עם זאת – להצליח למצוא פתרונות אחסון בצורה האופטימאלית?

אחת האפשרויות היא הבנה עמוקה בתחום הקרוי "פתרונות מידוף" אך למה הכוונה? ובכן, מדובר למעשה על פתרונות חכמים בתחום ייצור של ריהוט המיועד ברובו לתעשייה (אך ישנם מקרים יוצאי דופן) שמספקים אפשרויות לאחסון ציוד כבד החל מכלי עבודה, אחסון לארכיונים, ספרים רבים, ריהוט משרדי וכיוצא מכך.

דלתות הזזה כפתרון נהדר לחללים קטנים

כאמור, לעיתים אחסון הציוד (ניירת, קופסאות, מוצרים, ארגזים, החל בחבילות עטים קטנטנות וכלה במשטחים במשקל מאות קילוגרמים) דורש מאיתנו פשוט יותר ממה שיש לנו לתת. פתרון אופטימאלי יאפשר לנו לאחסן בצורה מסודרת, כמות גדולה של פריטים מהסוג הנחוץ לנו, כך שפתרון האחסון עצמו יהיה זמין לנו במשך זמן רב והפריטים המאוחסנים יאפשרו גישה נוחה, מיון מדוייק, והתמצאות טובה בפריטים המאוחסנים בקלות וללא מאמץ.

אחד הפתרונות שראוי להזכיר בהקשר הזה הוא שימוש בסוגים שונים של דלתות הזזה מעץ איכותיות וחסכוניות (ניתן להקליק על הקישור ולצפות באפשרות זו יותר לעומק).

ניתן לבחור בדלתות אלו בשתי שיטות מרכזיות: דלת הזזה מסוג כיס – מדובר על אפשרות בה הדלת נעה על פני ציר ונפתחת כמעט עד סופה. אפשרות נוספת היא: דלת הזזה "כיס סמוי" ובאפשרות זו הדלת "נעלמת אל תוך הקיר" על ידי בניית מסילה בתוך הקיר המיועד ולאחר מכן חיפוי של המקום באמצעות קיר גבס/ קיר רגיל. מדובר על פיתרון אסתטי נהדר.

בניית פתרונות אחסון באופן אישי

כיצד הדבר בא לידי ביטוי? שמחים ששאלתם. כיום, בשל התפתחות התחום בצורה משמעותית, ניתן למצוא אפשרות בה חברות העוסקות בתחום בונות באופן ספציפי לקהל הלקוחות פתרונות אחסון על פי מידות, צבעים, חומרי גלם וכן הלאה, על מנת שכל אותם פתרונות אחסון (מדפים לספרייה, מדפי מתכת, כונניות ספרים ועוד) יתאימו ככפפה ליד לצרכיו של הלקוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים