איך לשלב בין עיצוב משרדי מפואר לבין פתרונות אחסון?

מידוף משרדי מפואר

מי מאיתנו לא מעוניין לשלב בין ריהוט משרדי אקסקלוסיבי ומפואר לבין ריהוט, שבסופו של דבר, יצליח גם לספק ולענות על צרכינו הפונקציונאליים – פתרונות אחסון יעילים ונוחים. במאמר הבא נבדוק כיצד ניתן לקבל את שני אלה בעסקת חבילה אחת. מבולבלים? אנחנו כאן בשביל להסביר!

הזמנת ריהוט משרדי מותאם אישית

אחת האפשרויות הטובות ביותר כאשר רוצים ליהנות מפתרונות אחסון אפקטיביים היא מידוף למשרד. הכוונה היא למדפים הרבה יותר חזקים, מאסיביים ומודולאריים ביחס לפתרונות מידוף לצרכים הביתיים, ובעלי סגנון שונה הן במהלך התכנון שלהם והן במהלך בנייתם והרכבתם. המטרה של מדפים למשרד מהסוג הנ"ל היא פשוטה: להצליח לספק מקומות איחסון נוחים, נגישים וחשוב לא פחות – חזקים, עבור, למשל, אחסון של ארכיון, ספרים, כלי עבודה, פריטים נמכרים, וכדומה.

השילוב שבין פתרונות מידוף כמוזכרים לעיל לבין אפשרות של הזמנת ריהוט משרדי מפואר משלבת את שני העולמות בצורה הטובה ביותר: פתרונות אחסון, מידוף ותצוגה חכמים, חזקים, מאסיביים, פונקציונאליים ואמינים המשלבים תכונות מנצחות, כמו איכות ועמידות לאורך זמן, וכן אמירה עיצובית ייחודית.
משרדים, באופן טבעי, מארחים לקוחות רבים ולכן עיצוב פתרונות האחסון הוא פעמים רבות משהו שחשוב לקחת בחשבון.

לקריאה מעמיקה אודות אפשרות של רהיטים בהזמנה אישית לעיצוב הבית והמשרד, ניתן להיכנס לקישור המצורף.

כיצד מבצעים הליך בניית ריהוט בהתאמה אישית?

אין ספק שזו שאלה מאוד פופולארית הן בקרב בעלי משרדים/עסקים וכן, גם בקרב אנשים פרטיים המחליטים לעצב את ביתם גם בתחום פתרונות האחסון שלהם. אז כיצד באמת עובד ההליך הנ"ל? ובכן, ניתן לבצע עיצוב מחדש של פתרונות אחסון קיימים או חדשים לבד או באמצעות מעצב פנים שיוכל להדריך ולענות על שאלות כמו מהו הגודל האופטימאלי של הרהיט (בין אם מדובר על שולחן ובין אם מדובר על כוננית חכמה לאחסון), צורה מועדפת וכן הלאה.

כאשר מגיעים לחברה המתמחה בעיצוב והתאמה של רהיטי יוקרה, זו פורשת בפני הלקוח את האפשרויות שעודמות בפניו החל מסוג העיצוב – מודרני, כפרי, קלאסי, וינטאג' ועוד, וכלה בחומרים ובמימדים שכדאי לו לחפש.
חברת העיצוב תשאל את הלקוח מגוון של שאלות ותבנה עבורו "סקיצה" שתתאים לו החל מסוג הבד, גודל הרהיט, סוג חומר הגלם (בדרך כלל,חומרי הגלם ברהיטים המוזמנים בהתאמה אישית הם הרבה יותר עמידים, מחזיקים שנים וגם לא מאבדים מיופיים).

חשוב לזכור: כשמדובר על נושאים כה חשובים כמו מידוף חכם לצד בניית רהיטי יוקרה, שילוב "הכוחות המקצועיים" של בעלי מקצוע אלו יכולים, בסופו של דבר, להקנות למשרדך מראה לא רק יפה, אלא גם נוח מבחינת אחסון למשך שנים רבות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים